Neviditelný útočník / Black Thunder

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Neviditelný útočník / Black Thunder

Příspěvekod videofil » 28 srp 2013 17:21

Obrázek
Info: IMDB | CSFD | FDB

1. DABING: VHS
V českém znění: Ladislav Cigánek - Michael Dudikoff (Vince Conners), Jan Grygar - Richard Norton (Tom Rather), Ladislav Lakomý - Michael Cavanaugh (generál Barnes), Aleš Zbořil, Bedřich Výtisk, David Kaloč, Erik Pardus, Ilja Kreslík, Martin Sláma, Monika Dudková, Radka Přibyslavská, Tomáš Čisárik, Tomáš Herfort

Překlad: Veronika Vidláková
Zvuk: Michal Zatloukal
Produkce: Irma Dundáčková
Dialogy a režie českého znění: Lubomíra Sonková
Výroba: firma Davay 1998
Distribuce: DAVAY HOME VIDEO (VHS)

2. DABING: DVD
V českém znění: Jan Šťastný - Michael Dudikoff (Vince Conners), Libor Hruška - Richard Norton (Tom Rather), Jiří Plachý - Michael Cavanaugh (generál Barnes), Martin Stránský - Gary Hudson (Jannick), Oldřich Vlach - Frederic Forest (admirál Pendleton),Jitka Ježková - Nancy Valen (Mela), Jitka Moučková - Catherine Bell (Lisa), Bohdan Tůma, Jaromír Meduna, Lukáš Hlavica, Marek Libert, Michal Holán, Pavel Šrom, Tereza Chudobová

Překlad: Ivan Hanuš
Zvuk: Jaroslav Novák, Jiří Peřina
Dialogy a režie českého znění: Jiří Kodeš
Výroba: Cinema Casting Kodešová pro Vapet Production 2007
Distribuce: VAPET PRODUCTION + FILMHOUSE (DVD) - 23. červenec 2007, ŘITKA VIDEO (DVD) - 9. prosinec 2011

3. DABING: PRIMA
V českém znění: Marek Libert - Michael Dudikoff (Vince Conners), Libor Hruška - Richard Norton (Tom Rather), Pavel Šrom - Michael Cavanaugh (generál Barnes), Gustav Bubník - Gary Hudson (Jannick), Petra Hanžlíková - Nancy Valen (Mela), Jan Šťastný, Zbyšek Pantůček, Bohuslav Kalva, Zbyšek Horák, Milan Slepička, Oldřich Hajlich, Zdeněk Hruška, Irena Hrubá, Lucie Svobodová a další

Překlad: Michal Bína
Zvuk: Milan Blažek
Dialogy: Ilona Zajícová
Produkce: Zdena Sirotková, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie českého znění: Bohdan Tůma
Vyrobila: FTV Prima spol. s.r.o. ve studiu S Pro Alfa CZ a.s. v roce 2013
videofil

Re: Neviditelný útočník / Black Thunder

Příspěvekod videofil » 28 srp 2013 17:24

Film vlastním také na VHS, takže 1. dabing nejpozději do konce týdne doplním. Původně jsem si myslel, že to na DVD vyšlo s původním VHS dabingem. Dnes jsem zjistil, že tomu tak není. Doplním.
videofil

Příspěvekod Michaela2 » 28 úno 2014 14:09

a kdo tedy daboval Catherine Bell ? já tipovala, že právě Petra, snad ne Irena Hrubá ? :-?

v tom 1. dabingu, pokud ji dabovala Radka, tak mohla znít dobře, má trochu podobný hlas jako Zora :-) a škoda, že v tom brněnském dabingu nedabuje Nancy Valen Jana Musilová, která ji dělala v Pobřežní hlídce :-)
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod videofil » 28 úno 2014 17:35

Kdo daboval Catherine Bell? Tak to nevím, dabérku jsem nedokázal identifikovat, ale Irena Hrubá to myslím nebyla, tu podle hlasu poznám. A Petra Hanžlíková se mi k Nancy Valen moc nehodila, skoro vůbec. Abych pravdu pověděl, tak kromě mých oblíbenců Dudikoffa a Nortona se mi tento dabing moc nelíbil. :(
videofil

Příspěvekod Michaela2 » 28 úno 2014 18:08

já to neslyšela, ale mně by se Petra zřejmě líbila, na takovéto typy žen jako je Nancy, se mi práve PT líbí :-) i když já bych obsadila Michaelu Kuklovou :mrgreen: , jelikož

Obrázek Obrázek

Nancy a Vanessa Marcil
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
Michaela2
Admin

Příspěvekod videofil » 28 úno 2014 18:25

Tak Nancy i Vanessa jsou kočky, o tom žádná. :D
videofil

Příspěvekod Michaela2 » 28 úno 2014 18:54

ale to, že to jsou kočky, není podstatné ( i když pro Tebe jako muže jistě ano :D ), ale hlavně jsou si podobné, no a Vanessu dabovala v BH 90210 právě Michaela, proto mě automaticky napadla k Nancy :)
Michaela2
Admin

Příspěvekod Michaela2 » 01 bře 2014 00:01

DVD
Ježková - Nancy Valen, Moučková - Catherine Bell (Lisa)
Michaela2
Admin

Příspěvekod videofil » 01 bře 2014 08:52

Tak k Vanesse Kuklová pasovala, k Nancy se mi zase líbila Musilová. A díky, že jsi Musilovou připomněla. ;) Před tím jsem si nemohl vzpomenout, kdo jí v Pobřežní hlídce daboval. Takže díky. ;)
videofil

Zpět na Filmy