Moje letní prázdniny / Get the Gringo

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Moje letní prázdniny / Get the Gringo

Příspěvekod jackb » 28 srp 2013 18:33

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Ladislav Županič - Mel Gibson (řidič), Stanislava Jachnická - Dolores Heredia (chlapcova matka), Petr Neskusil - Kevin Hernandez (chlapec), Vasil Fridrich - Daniel Giménez Cacho, Peter Gerety (Javi, člověk z velvyslanectví), Zbyšek Pantůček - Bob Gunton, Jesús Ochoa, Scott Cohen (Thomas Kaufman, Caracas, Frankův právník), Eduard Jenický - Peter Stormare, Dean Norris (Frank, Bill), Alexej Pyško - Fernando Becerril (Armando), Libor Terš - Mario Zaragoza (Vasquez), Petr Burian - Gerardo Taracena (Romero), Radek Hoppe - Roberto Sosa (Carnal), Michal Holán - Tenoch Huerta (Carlos), Klára Vodenková, Natálie Topinková, Eliška Nezvalová

Překlad: Martin Gust
Zvuk: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy: Martin Učík
Režie: Eduard Jenický
Vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové ve studiu Budíkov pro Bontonfilm 2012
jackb
Globální moderátor

Re: Moje letní prázdniny / Get the Gringo

Příspěvekod ravenin » 22 dub 2017 11:06

Před rokem mi to v televizi uniklo, ale dávali to na Primě včera, a ano, skutečně s novým dabingem, Gibsona daboval pan Štěpnička..... :-: :-: :-: . Toho mám ve spojení s Melem rád...
ravenin

Re: Moje letní prázdniny / Get the Gringo

Příspěvekod Hockauf » 22 dub 2017 12:21

Ačkoliv mám Gibsona v podání Županiče o trochu radši, Štěpnička je hned na druhém místě. Spíš mi vadil překlad. Ne že bych si liboval v sprostých slovech, tady byl ale dabing Primy snad až příliš umírněný.
Hockauf

Zpět na Filmy