Muž z minulosti / Pro mě není bratr / Lethal Obssesion

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Muž z minulosti / Pro mě není bratr / Lethal Obssesion

Příspěvekod ethan77 » 04 pro 2013 19:14

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING (Nova - Muž z minulosti)
V českém znění: Dana Černá - Kellie Martin (Nina St. Clair), Filip Švarc - Adam MacDonald (Drew Brampton), Pavel Kříž - Dylan Neal (Stuart St. Clair), Malvína Pachlová - Camille Pennel (April St. Clair), Martin Draxler - Jesse Thibodeau (Brandon), Eliška Nezvalová - Zara Taylor (Isabelle), Hana Ševčíková - Marianne Farley (Karen Reynolds), Kateřina Petrová - France Viens ( Dr. Miriam Jordan), Jitka Moučková - Sarah Smyth (Amy Palmieri), Elana Dunkelman (Debbi), Annie Murphy (Sarah), Ruth Chiang (Zdravotní sestra), Meghanne Kessels (Zdravotní sestra), Otakar Brousek ml. - Conrad Pla (George Friezen), Hana Talpová - Nancy Helms (Freida Brampton), Jaroslava Brousková - Lita Tressiera (Mary Cummins), Vie Nystrom (Matha), Ivo Hrbáč - Vito DeFilippo (Dr. Munro), Miroslav Saic - Benjamin Hatcher (Otec Niny), Julian Casey (Walrus Mustache), Ray Cocomello (Hráč pokeru), Roman Hájek - John Topor (Rivas) + (titulky)

Překlad: Irena Bejšovcová
Zvuk: Jan Neskusil
Produkce: Martin Kot, Hana Haladová
Dialogy a režie českého znění: Miroslav Saic
Ve studiu Barrandov v roce 2009 vyrobila CET 21 spol. s r.o.

2.DABING (Universal Channel - Pro mě není bratr)
V českém znění: Dagmar Čárová - Kellie Martin (Nina St. Clair), Martin Stránský - Adam MacDonald (Drew Brampton), Vilém Udatný - Dylan Neal (Stuart St. Clair), Klára Nováková, Jiří Köhler, Jitka Moučková a další

Překlad: Iva Hronová
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Ondřej Černý
Dialogy a režie: Vladimíra Wildová
Vyrobila: Společnost SDI Media v roce 2011

3.DABING (Prima - Muž z minulosti)
V českém znění: Kateřina Lojdová - Kellie Martin (Nina St. Clair), Jan Maxián - Adam MacDonald (Drew Brampton), Petr Lněnička - Dylan Neal (Stuart St. Clair), Jindřich Žampa - Jesse Thibodeau (Brandon), Jitka Moučková - Zara Taylor (Isabelle), Meghanne Kessels (Zdravotní sestra), René Slováčková - Marianne Farley (Karen Reynolds), Nikola Votočková - France Viens ( Dr. Miriam Jordan), Annie Murphy (Sarah), Ruth Chiang (Zdravotní sestra), Eliška Nezvalová - Sarah Smyth (Amy Palmieri), Elana Dunkelman (Debbi), Michal Jagelka - Conrad Pla (George Friezen), Daniela Bartáková - Nancy Helms (Freida Brampton), Stanislava Jachnická - Lita Tressiera (Mary Cummins), Jan Szymik - John Topor (Rivas), Benjamin Hatcher (Otec Niny), Stanislav Lehký - Vito DeFilippo (Dr. Munro), Julian Casey (Walrus Mustache), Lucie Kožinová - Vie Nystrom (Matha), Svatopluk Schuller - Ray Cocomello (Hráč pokeru) + (titulky)

Překlad: Renata Polišenská
Zvuk: Pavel Balcar
Dialogy: Zuzana Gilániková
Produkce: Markéta Stegbauerová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie českého znění: Zuzana Zemanová
Ve studiu S Pro Alfa CZ as. vyrobila FTV Prima spol. s r.o. v roce 2013
ethan77

Re: Muž z minulosti / Pro mě není bratr / Lethal Obssesion

Příspěvekod Newmy » 19 led 2014 07:11

Doplněn dabing z Universal Channelu.
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Newmy

Re: Muž z minulosti / Pro mě není bratr / Lethal Obssesion

Příspěvekod kubik-dulik » 07 dub 2015 06:53

Neví někdo, jaký dabing se vysílá na Filmboxech? V tisku je Smrtící posedlost.
HBO má 5 kanálů a mezi ně patří taky Cinemax ;)
kubik-dulik

Zpět na Filmy