Údajný vrah / Assumed Killer

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Údajný vrah / Assumed Killer

Příspěvek od videofil »

Obrázek
Info: IMDB |CSFD |FDB

1.DABING: TV Barrandov
V českém znění: Petr Lněnička - Casper Van Dien (Sam Morrow), Jitka Moučková - Barbie Castro (Daria Valdezová Morrowová), Bohuslav Kalva - Armand Assante (Aaron Banfield), Jolana Smyčková - Christie Lynn Smith (Sara), Ladislav Županič - Eric Roberts (taxikář), Martin Zahálka - William R. Moses (Dr. Green), David Yuzuk (důstojník), Regina Řandová - Nancy Stafford (Dr. Westonová), Libor Terš - Antoni Corone (detektiv Maurer), Marc Macaulay (náčelník Grimaldi), Petr Burian - Cary Wayne Moore (Randy Summerfield), Klára Nováková - Sydney Rouviere (Daria - 5 let), Bohdan Tůma - Rey Hernandez (důstojník, titulky), Kateřina Velebová a další

Překlad: Zdeněk Hofmann
Zvuk: Tomáš Mourek
Produkce: Hana Haladová
Dialogy a režie českého znění: Jiří Ptáček
Vyrobila: Barrandov Televizní Studio a. s. ve společnosti Barrandov Studio Dabing 2014

2.DABING: Prima
V českém znění: Filip Jančík - Casper Van Dien (Sam Morrow), René Slováčková - Barbie Castro (Daria Valdez Morrowová), Petr Gelnar - Armand Assante (Aaron Banfield), Lucie Štěpánková - Christie Lynn Smith (Sara), Radovan Vaculík - Eric Roberts (taxikář), William R. Moses (Dr. Green), David Yuzuk (důstojník), Petra Tišnovská - Nancy Stafford (Dr. Westonová), Libor Terš - Antoni Corone (detektiv Maurer, titulky), Bohdan Tůma - Marc Macaulay (náčelník Grimaldi), Rey Hernandez (důstojník), Irena Hrubá - Carmen López (Clara), Radana Herrmannová - Alexa Hamilton (Sophia Summerfieldová), Oldřich Hajlich - Cary Wayne Moore (Randy Summerfield), Klára Sochorová - Cristina Figarola (paní Claytonová), Terezie Taberyová, Milada Vaňkátová, Petra Hobzová, Karolína-Lea Nováková, Radek Škvor, David Štěpán a další.

Překlad: Magda Bělková
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Libuše Witzová
Vedoucí Výroby: Kristýna Pavlíková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Jitka Tošilová
Vyrobila: FTV Prima s.r.o. ve Studiu Audiotech 2017
Naposledy upravil(a) videofil dne 14 led 2014 09:52, celkem upraveno 3 x.
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Údajný vrah / Assumed Killer

Příspěvek od videofil »

Musím přiznat, že po dlouhé době docela slušný dabing z Barrandova. Petr Lněnička se k Van Dienovi skvěle hodil ( i když dle mého názoru ho nejlépe daboval Aleš Zbořil v Titánech, ale Lněnička je u mě od včerejška na druhém místě ). Kalva k Assantovi také pasoval. Mám pocit, že ho už kdysi také daboval. Akorát mě zklamal Županič k Robertsovi. I když na druhou stranu se to dá v tomhle případě omluvit. Roberts ve filmu pronesl pouze jednu větu, a to ještě na konci filmu. Ale k Robertsovi dle mého nejvíc pasují Navrátil, Dlouhý, Mahdal ( v pořadí, v jakém jsem napsal ).
Odpovědět

Zpět na „Filmy“