Machete zabíjí / Machete Kills

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Machete zabíjí / Machete Kills

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

Související film: Machete

V českém znění: Zdeněk Maryška - Danny Trejo (Machete), Gustav Bubník - Charlie Sheen (Prezident), Irena Máchová - Amber Heard (Miss San Antonio), Ladislav Županič - Mel Gibson (Voz), Jitka Moučková - Michelle Rodriguez (Luz), Jakub Saic - Demian Bichir (Mendez), Klára Sochorová - Jessica Alba (Sartana) + Vanessa Anne Hudgens (Cereza) + Lady Gaga (La Camaleón), Petr Burian - Marko Zaror (Zaror) + Tom Savini (Osiris Amanapur), Pavel Vondra - Walton Goggins (El Cameleón 1) + Cuba Gooding Jr. (El Camaleón 2) + Antonio Banderas (El Camaleón 4 + titulky), Veronika Mudrová - Sofía Vergara (Desdemona), Milan Slepička - William Sadler (šerif Doakes)

Překlad: Jan Feldstein
Zvuk: Josef Mašek, Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy a režie: Veronika Veselá
Vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov pro Magic Box 2014
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Machete zabíjí / Machete Kills

Příspěvek od videofil »

Tak Maryšku si na Treja zatím neumím představit, neslyšel jsem. Nejvíc se mi k němu líbil Jiří Schwarz, který ho daboval v jedné části Walkera. Jsem rád, že Sheena zase bude dabovat Bubník. Je to zatím jediný dabér, který mi k němu pasuje.

Županič je na Gibsona skvělý. Po Vladimíru Dlouhém je u mě hned na 2. místě. Dobře ho daboval také Trávníček. Ten je u mě zase hned na 3. místě.
Eminem007
Příspěvky: 388
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Machete zabíjí / Machete Kills

Příspěvek od Eminem007 »

děkuju moc za Irenu Máchovou a Gustava Bubníka...
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1126
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Machete zabíjí / Machete Kills

Příspěvek od puffy »

Papierovo to nevyzera prilis dobre. Minus za nedodrzanie dabera hlavnej postavy pri pokracovani.
Nedokazem si predstavit kto bude dabovat Michelle Rodriguez alebo Banderasa.
Pocet daberov tiez nie je velky. Pravdepodobne tu vela daberov bude dabovat viacero postav.
Snad sa aspon preklad podaril a bude dostatocne neslusny.
Zatial jedine plus vidim v spojeni Gustav Bubník - Charlie Sheen.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Machete zabíjí / Machete Kills

Příspěvek od Michaela2 »

no kdo by asi tak mohl daboval Michelle Rodriguez, že by Jitka Moučková ? :D pokud ano, tak vzhledem k originálu, je to opět přešlap jak prase a rejžové by si měli skočit na ušní, pokud jde o Michelle, jediná dabérka, která skutečně vystihla podstatu Michelle a nemění ji v něco, kým není, je Vanda Hybnerová :-: přijatelné jsou ještě Veldová s Ševčíkovou a s oběma přimhouřenýma očima Lucie Svobodová, ale Moučková s tím svým univerálním nijak specifickým hlasem ji úplně pohřbívá a to už ji dabovala 4 krát :x a pokud by to měla být Sochorová, tak to je taky bez komentáře... napadne někdy obsadit znovu Vandu nebo Zuzanu Hykyšovou ?
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Machete zabíjí / Machete Kills

Příspěvek od videofil »

Tak k Banderasovi by mi pasoval Vašut nebo Šťastný a k Sadlerovi zase Juřička.
Eminem007
Příspěvky: 388
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Machete zabíjí / Machete Kills

Příspěvek od Eminem007 »

myslíte si že někdy do budoucna vznikne i nový dabing.
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Machete zabíjí / Machete Kills

Příspěvek od BobSilas »

Dabing je výborný, především zde excelují Zdeněk Maryška a Ladislav Županič, kteří jsou také jediní dva, co dabují pouze po jedné roli. Jitka Moučková na postavu „Luz“ sedí náhodou skvěle, trochu úlet je Veronika Mudrová na Sofía Vergara ale vzhledem k dané postavě „pošahané bordelmamá“ to docela ujde. Gustav Bubník zde mluví také spoustu vedlejších rolí což, ale vzhledem k nepatrnému počtu dabérů je pochopitelné.
Eminem007 píše:myslíte si že někdy do budoucna vznikne i nový dabing.
Ne. Význam by to mělo, pokud by se počet dabérů ztrojnásobil ale i tak by to byly vyhozené prachy do kanálu.
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Machete zabíjí / Machete Kills

Příspěvek od Newmy »

Téma promazáno od offtopicu. :!: :nesouhlas:
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
martin.grossmann
Příspěvky: 145
Registrován: 18 říj 2009 08:50

Re: Machete zabíjí / Machete Kills

Příspěvek od martin.grossmann »

Dabing výborný, ale proč tak málo dabérů?to už se zase vracíme do 90.let?kdy dabovalo max.10 lidí jeden film a takový Total Recall, je tím pádem dost zkažený, Ladislav Županič se vrátil po 20 letech k Gibsonovi výborně a i Maryška na Treja výborný, v prvním díle ho daboval Hromada, ale Maryška je lepší.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“