Komorník / The Butler

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Komorník / The Butler

Příspěvek od Nobody »

Nemusíš to brát.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Komorník / The Butler

Příspěvek od Michaela2 »

ty seš zase chytrej ,vid ? kvůli takovýmu remcalovi, jako seš Ty, půjde někam pípat do Tesca na kasu, co ? :D dej ji 100 litrů měsíčně a bude Ti dělat jen takové dabingy, se kterýma stopro souhlasí.. nemáš ? :o nedáš ? tak neremcej
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Komorník / The Butler

Příspěvek od Nobody »

???
Proč bych jí měl něco dávat? Kazí si tím jméno, protože točí jinak dobře. Promiň, ale tvoje reakce mně přijde zbytečně afektovaná. :-(
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Komorník / The Butler

Příspěvek od Michaela2 »

žijeme v systému, ve kterém žijeme, bohužel málokdo z nás je natolik finančně zabezpečený, aby si mohl dovolit odmítat zakázky a pracovat pouze na tom, s čím vnitřně souhlasí, já jsem přemýšlela spíše tím lidským způsobem, jde o matku s malýma dětma, která jim jistě cche dopřát to nejlepší, i za cenu toho, že udělá práci, která nepatří mezi nejlepší kvalitu. Nejde o herečku, která by ( pokud je mi známo, nesleduju je) účinkovala v seriálech a pobírala desetitisícové částky za každý natáčecí den, ani co se týká dabingu, není jinými režiséry obsazována, má Veronika tak jistou pozici v dabingové branži, aby odmítala práci, která není přesně dle jejich představ, ale obohacuje její rozpočet ? :)
origamirek
Příspěvky: 232
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Komorník / The Butler

Příspěvek od origamirek »

Olda808
Příspěvky: 1038
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Komorník / The Butler

Příspěvek od Olda808 »

Daniel Krejčík - Michael Rainey Jr. (osmiletý Cecil Gaines) & LaJessie Smith (Abraham), Milan Slepička - Clarence Williams (Maynard), Veronika Veselá - Olivia Washington (Olivia) & Chloe Barach (Caroline Kennedyová) & Nealla Gordon (senátorka Kassebaumová)

Pavel Vondra také Jim Gleason (R. D. Warner) & David Banner (Earl Gaines), Filip Švarc také Nelsan Ellis (Martin Luther King), Nikola Votočková také Yaya DaCosta (Carol Hammiová), Jan Vondráček také Jesse Williams (James Lawson), Filip Jančík také Mo McRae (Eldridge Huggins), Libor Bouček také Elijah Kelley (náctiletý Charlie Gaines) & Stephen Rider (Admiral Rochon), Zuzana Slavíková také Dana Gourrier (Helen Hollowayová), Dana Syslová také Jane Fonda (Nancy Reaganová)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“