Frajeři ve Vegas / Last Vegas

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Frajeři ve Vegas / Last Vegas

Příspěvek od DAN K. »

já myslím, při vší úctě k RDN, že jeho hlasový projev je takový trochu plošší (nebo aspoň v posledních letech), pokud jde o to být co nejpodobnější originálu, tak je asi P. Pospíchal blíž. Ale přesto se mi RDN vic libi v podání pana meduny, protože mám pocit, že on ho ještě vylepšuje... jinak bych metr do vzduchu neskákal, zase tu evidentě bude málo hlasů, i když to vypadá líp, než některé předchozí dabingy.
sud
Příspěvky: 803
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Re: Frajeři ve Vegas / Last Vegas

Příspěvek od sud »

Podle mě záleží na určité roli, Pospíchalovi sedí víc ty psychopatické (Fanatik, Mys hrůzy, Dospívání po Americku) role, ale Meduna dokáže být výborný i v nich. JM se mi celkově líbí víc, RDN mi s jeho hlase přijde sympatičtější, tím ale nijak PP neshazuji (IMHO vylepšil svým hlasem Chucka Norrise, v Prohnilých se mi líbil na Lhermitteho víc než Trávníček v pokračování). A pokud jde o podobnost barvy hlasu a projevu, pak mi přijde nejbližší Jan Vondráček (samozřejmě RDN zamlada).
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
tomas.prochazka
Příspěvky: 227
Registrován: 10 srp 2014 11:13

Re: Frajeři ve Vegas / Last Vegas

Příspěvek od tomas.prochazka »

Nova podle mých informací redabovala s P.Pospíchalem ;)
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Frajeři ve Vegas / Last Vegas

Příspěvek od puffy »

Jupí. :-: :-: :-:
Este by mohli predabovat Terapie láskou.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Frajeři ve Vegas / Last Vegas

Příspěvek od Budy »

Nevím, ale podle obsazení mi to přijde jako vydařený dabing. Tak že nějaká změna na Petra Pospíchala je směšná.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1317
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Frajeři ve Vegas / Last Vegas

Příspěvek od Stanley Roe »

Má vůbec cenu poukazovat na to nadužívání Adamovské? :evil: Nějak mě tím znechutili požitek z dabingu .. jako vždy si můžeme říct, které další herečce pro příště rozšíří arsenál dabérek .. :?:

Oberone vzpamatuj se.. :D
Naposledy upravil(a) Stanley Roe dne 18 dub 2015 22:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Frajeři ve Vegas / Last Vegas

Příspěvek od oberon »

Vždyť v poslední době kromě Meryl skoro nikoho nedabuje...
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Frajeři ve Vegas / Last Vegas

Příspěvek od kubik-dulik »

Bohužel, Zlata věděla, proč do toho agenturního zastupování jít nemá, za chvíli se ji bude řikat JM starší, protože sebere všechny herečky, které jsou alespoň trochu kolem jejího věku...
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Frajeři ve Vegas / Last Vegas

Příspěvek od oberon »

Stanley Roe píše:Má vůbec cenu poukazovat na to nadužívání Adamovské? :evil: Nějak mě tím znechutili požitek z dabingu .. jako vždy si můžeme říct, které další herečce pro příště rozšíří arsenál dabérek .. :?:

Oberone vzpamatuj se.. :D
Nevim, z čeho bych se měl vzpamatovávat, za tím, co jsem napsal, si stojím. Existuje asi tucet jinejch herců, kde by se o nadužívání dalo MOŽNÁ mluvit, ale tohle v poslední době určitě není ten případ...
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Frajeři ve Vegas / Last Vegas

Příspěvek od Sagres »

Tak určitě u hereček jako Julianne Moore, Lin Shaye, Frances McDormand, Annette Bening, Emma Thompson, Joanna Lumley a nyní nově Mary Steenburgen :roll: být tedy loni a letos vůbec nemusela, sama má přece svých spjatých hereček 100% až dost :!: (připomenutí pro oberona mimo Streep i Jacqueline Bisset, Sigourney Weaver, Marg Helgenberger, Kim Basinger, Jamie Lee Curtis, Sheree J. Wilson, Kristin Scott Thomas, Brooke Shields, Bonnie Bedelia ...) ;)
Když kouknu, kdo všechno herečku daboval a není v agentuře, tak třeba M. Šplechtová, J. Švehlová, V. Jeníková, V. Žehrová, :lol: K. Macháčková = utopie :lol: ... by na ní sedly také velmi dobře. To nemají tvůrci nových dabingů více invence anebo sáhnout rovnou po paní Adamovské je jen rychlejší a jednodušší?

Jinak obsazení P. Pospíchala kvituji :-:, pak i Jakub Saic dostal stejnou roli, Jolana Smyčková - Bre Blair (Lisa), pokud jsem tu herečku nezaměnil.

Edit:
To Stanley: Obávám se, že Sarandon už je s ní dnes bohužel těžce spjátá. :x Každopádně je to výborná dabérka, ale čeho je moc ... Taky mě to tvrzení popudilo. :D
Naposledy upravil(a) Sagres dne 19 dub 2015 21:21, celkem upraveno 20 x.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Odpovědět

Zpět na „Filmy“