Hercules

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Hercules

Příspěvek od kubik-dulik »

To, že je někdo někým zastupován by nemělo znamenat automatické vyškrtnutí. Tohle je dabing pro kino a ten má úplně jiné rozpočty. Je to jen o tom, že pan Sitár nechce, stačil mi rozhovor s Martinem Veselovským...
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9260
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Hercules

Příspěvek od filip »

Rozhodně to není jen o tom, že pan Sitár nechce. Je to o spoustě dalších faktorů a na tenhle marketingově ne moc potenciální film bych to jako režisér nebo majitel studia udělal úplně stejně.
Nejsem zastáncem spjatých spojení za každou cenu, člověk by si měl poslechnout i jiné možné verze. Ale např. u Hobita se bude bojovat za zachování, protože tam jde o hodně.
Tento film nemá kdovíjaký dabingový rozpočet, protože to není tak očekávaný film, je to spíše film z té hromady filmů co každý měsíc promítají v kině. A LS je rozhodně studio, kde se snaží zachovat co největší možnou kvalitu dabingu, to je neodiskutovatelné.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Hercules

Příspěvek od Ištván87 »

Já myslel, že tohle je dost očekávaný. Jednak The Rock s tou svojí muskulaturou se pro Herkula hodí výborně a taky by si lidé měli spravit chuť po tom nedávným..... "filmu" s Kellanem Lutzem, nebo jak se ten hošík jmenuje.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
semir
Příspěvky: 312
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Hercules

Příspěvek od semir »

Bohdan Tůma opravdu není moc dobrá volba. Pochybuju, že by byl problém sehnat třeba Libora Terše, kterej v agentuře bude jen sotva...
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6976
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Hercules

Příspěvek od Michaela2 »

no na mně ten film zas tak tuctově taky nepůsobí... možná by to chtělo více objektivity a ne se řídit jen tím, jooo Sitára já znám, tak ho budu bránit za každou cenu, i když dabing stojí za prd ( pár lidí zde na DF to dělá :D )... zajímavé, že Veronka Veselá, ač ve skupině Kratochvílové, z omezeného rozpočtu udělá div ne zázrak a LS, která rozpočet má, obsadí do hl. role imho úplně nevhodného dabéra a v závěsu dabéry, které jsou slyšet všude ( Schuller, Gelnar, Slováčková, Král, Vondra, Saic, Kalva) a rozhodně neberu argument typu "film za moc nestojí" aby se s dabingem nějak extra mazlili, film za moc nestojí, aby měl spjatého dabéra... nikdo po nich nežádá, aby byl obsazen spjatej dabér, ale bylo by vhodné, aby byl obsazen dabér, který odpovídá originálu, nebo se aspon přibližuje a nikoli dabér, kterej je úplně mimo... jak řekl Ištván s nadsázkou, je dalších 100 dabérů, kteří by byli vhodnější, o spjatosti nikdo necekl
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9260
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Hercules

Příspěvek od filip »

To není ale jen o Sitárovi, ale o spoustě dalších faktorech :vztek: Někdo brání Sitára, někdo zase Veselou. Já také souhlasím s tím, že hlavní role je nic moc, ale nemůžeme chtít vždy všechno. Prostě asi pan Novák neměl svůj den, to se stane každému, ale na ten dabing vážně těch peněz nemuselo být tolik a hlavně se začal plánovat někdy před měsícem, předtím se počítalo s titulky.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6976
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Hercules

Příspěvek od Michaela2 »

ale bráníš, bohužel tak slepě a neobjektivně, že je to trapné :D a pokud já se zastanu VV, tak pouze v případě, kde si to zaslouží... nebudu se zastáváat někoho, když vím, že peníze dostane a stejně pro kvalitu nic moc neudělá
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9260
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Hercules

Příspěvek od filip »

Nejspíš jsem asi bránil LS neobjektivně, ale co naplat. Už to tak prostě je a našimi řečmi to nezměníme. Každý z nás se schodnem, že by byl vhodnější dabér než B. Tůma, a v těch ostatních směrech už je to holt věc názoru ;)
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Simca
Příspěvky: 88
Registrován: 30 čer 2008 16:51

Re: Hercules

Příspěvek od Simca »

Já si myslím, že Bohdan Tůma je universál. Snipes, Washington.. Alzák .. Wigum to jistí. Ten umí oddabovat i žehličku, aby si ji lidé všimly.
Uživatelský avatar
tom99
Příspěvky: 94
Registrován: 14 bře 2012 13:57
Bydliště: Cheb

Re: Hercules

Příspěvek od tom99 »

Mně už je jedno, kdo za to může. Už mě nebaví neustále řešit zahraniční agenturu a vše kolem ní. Co zajímá konečného zákazníka, je výsledek. A ten tady podle obsazení dopadl hrozně.... No jo, ještěže máme originál.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“