Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Příspěvekod filip » 16 črc 2014 13:02

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související: Želvy Ninja 2

V českém znění: Klára Issová - Megan Fox (April O'Neilová), Robert Hájek - Noel Fisher (Michelangello), Kryštof Hádek - Johnny Knoxville (Leonardo), Daniel Krejčík - Jeremy Howard (Donatello), Radek Škvor - Alan Ritchson (Raphael), Saša Rašilov - Will Arnett (Vernon Fenwick), Vladislav Beneš - Tony Shalhoub (Tříska), Lukáš Hlavica - William Fichtner (Eric Sacks), Jiří Schwarz - Tohoru Masamune (Trhač), Jaroslava Obermaierová - Whoopi Goldberg (Bernadette Thompsonová), Jan Vlasák - Madison Mason (radní), Petr Neskusil - Taran Killam (McNaughton), Jana Podlipná - Abby Elliott (Taylor), Martina Šťastná - Minae Noji (Karai), Luboš Ondráček - Paul Fitzgerald (Dr. O'Neil), Nina Horáková - Malina Weissman (mladá April O'Neilová), Zdeněk Maryška - Chance Kelly (pan Rivetti), Radek Kuchař - Mikal Vega (bodyguard), Zbyšek Horák, Kateřina Lojdová, Dagmar Čárová, Petr Gelnar, Daniel Margolius, Oldřich Hajlich, Svatopluk Schuller, Vojtěch Hájek, Jan Kalous, Malvína Pachlová, Petra Jindrová, Ladislav Cigánek

Překlad: Filip Zrak
Zvuk: Martin Václavík, Dušan Matuška
Produkce: Petr Skarke
Vedoucí výroby: Kateřina Nehasilová
Dialogy a režie: Vladimíra Wildová
České znění vyrobila Společnost SDI Media v roce 2014
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Re: Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Příspěvekod filip » 16 črc 2014 13:04

Jen bych poznamenal, že dabing měla vyrábět LS, která dělala trailer a také film castovala, pak ale na rozhodnutí Paramountu přešel film do SDI. Je možné, že se toto stane běžným, protože v zahraničí je vyvíjen tlak, aby všechny DVD, kino dabingy dělala SDI.
Co se týče obsazení, tak se mi libí S. Rašilov a J. Obermaierová, trochu mě ale zklamalo, že nesehnali Z. Junáka na Trhače, kdyby to režíroval pan Kot, určitě by zachoval obsazení ze seriálu.
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Příspěvekod Ištván87 » 17 črc 2014 20:44

Jé, Klára Issová. :D Tak tu rád zase uslyším. Koukám, že v obsazení figuruje i několik jmen z černé listiny, takže SDI nejspíš opravdu s MPG podepsalo smlouvu. A ještě jednou, díky za Kláru Issovou. Sice na tenhle film nejsem tak moc zvědavej (Michael Bay je Michael Bay i když jenom produkuje), ale určitě na to mrknu.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod tom99 » 18 črc 2014 08:18

Hm, Vladislav Beneš dabuje ve filmu, ale ne Williama Fitchnera. Myslím, že CGI Třísku by mohl dabovat jiný dabér...
tom99

Příspěvekod Ištván87 » 18 črc 2014 14:20

Já myslím, že na postavu Trhače je hlas Jiřího Schwarze ideální.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Budy » 18 črc 2014 17:07

Také si myslím, i když z důvodu návaznosti mohl vyjít Zdeněk Junák. :) Nevím, ale Vladislav Beneš jako Trhač? To je vtip, ne?
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod Markus » 18 črc 2014 18:37

Mně zase zní jako vtip Zdeněk Junák a William Fichtner. (A Jiří Schwarz mi přijde jen o trochu přijatelnější) Za Kláru Issovou bych také poděkoval, kdyby nešlo o Megan Fox, asi tak. ;) Ale chápu, že teď je v módě pět ódy na každý méně oposlouchaný hlas, bez ohledu na to, koho dabuje... :) U Saši Rašilova také neskáču metr dvacet, Jakub Saic mi přišel v traileru přesný. Co se týče Želv, to posoudím, až film uvidím. Možná bych v případě Knoxvilla rád slyšel někoho staršího, aby se Želváci více odlišili a v akci člověk hned na první dobrou rozeznal, kdo zrovna huláká. Mám obavy, aby moc nesplývali. Nuž, uvidíme (uslyšíme)...

P.S. Vím, že se to mohlo rozhodovat kdesi v Tramtárii, nic z toho není výčitka, jen popisuji mé první dojmy... :) Raději to zmiňuju u každého kinodabingu, aby na mě někdo nespustil, že si to obsazoval Michael Bay nebo tak něco. :D
Obrázek
Markus
Senior admin

Příspěvekod Budy » 18 črc 2014 18:43

Teď jsem viděl trailer a Fitchner tam vystupuje i normálně. Ano, v této situaci by byl Zdeněk Junák vtip, ale jako Trhač určitě ne. To si zase V. Beneš nedokážu představit. Teoreticky by se po hlasové stránce mohl rozlišit Fitchner jako člověk a jako Trhač.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod jackb » 18 črc 2014 18:55

Eric Sacks by mělo být civilní jméno Trhače - nejde o chybu :-?
jackb
Globální moderátor

Příspěvekod Markus » 18 črc 2014 19:06

Četl jsem spekulace, že by tam mohl být nějak ve dvou podobách, což by odpovídalo. V jedné z nich v té kánonické japonské podobě...
Obrázek
Markus
Senior admin

Další

Zpět na Filmy