Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9289
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Příspěvek od filip »

Naposledy upravil(a) filip dne 30 dub 2020 07:57, celkem upraveno 9 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9289
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Příspěvek od filip »

Jen bych poznamenal, že dabing měla vyrábět LS, která dělala trailer a také film castovala, pak ale na rozhodnutí Paramountu přešel film do SDI. Je možné, že se toto stane běžným, protože v zahraničí je vyvíjen tlak, aby všechny DVD, kino dabingy dělala SDI.
Co se týče obsazení, tak se mi libí S. Rašilov a J. Obermaierová, trochu mě ale zklamalo, že nesehnali Z. Junáka na Trhače, kdyby to režíroval pan Kot, určitě by zachoval obsazení ze seriálu.
Naposledy upravil(a) filip dne 17 pro 2017 10:21, celkem upraveno 5 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Příspěvek od Ištván87 »

Jé, Klára Issová. :D Tak tu rád zase uslyším. Koukám, že v obsazení figuruje i několik jmen z černé listiny, takže SDI nejspíš opravdu s MPG podepsalo smlouvu. A ještě jednou, díky za Kláru Issovou. Sice na tenhle film nejsem tak moc zvědavej (Michael Bay je Michael Bay i když jenom produkuje), ale určitě na to mrknu.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
tom99
Příspěvky: 94
Registrován: 14 bře 2012 13:57
Bydliště: Cheb

Re: Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Příspěvek od tom99 »

Hm, Vladislav Beneš dabuje ve filmu, ale ne Williama Fitchnera. Myslím, že CGI Třísku by mohl dabovat jiný dabér...
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Příspěvek od Ištván87 »

Já myslím, že na postavu Trhače je hlas Jiřího Schwarze ideální.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Příspěvek od Budy »

Také si myslím, i když z důvodu návaznosti mohl vyjít Zdeněk Junák. :) Nevím, ale Vladislav Beneš jako Trhač? To je vtip, ne?
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Příspěvek od Markus »

Mně zase zní jako vtip Zdeněk Junák a William Fichtner. (A Jiří Schwarz mi přijde jen o trochu přijatelnější) Za Kláru Issovou bych také poděkoval, kdyby nešlo o Megan Fox, asi tak. ;) Ale chápu, že teď je v módě pět ódy na každý méně oposlouchaný hlas, bez ohledu na to, koho dabuje... :) U Saši Rašilova také neskáču metr dvacet, Jakub Saic mi přišel v traileru přesný. Co se týče Želv, to posoudím, až film uvidím. Možná bych v případě Knoxvilla rád slyšel někoho staršího, aby se Želváci více odlišili a v akci člověk hned na první dobrou rozeznal, kdo zrovna huláká. Mám obavy, aby moc nesplývali. Nuž, uvidíme (uslyšíme)...

P.S. Vím, že se to mohlo rozhodovat kdesi v Tramtárii, nic z toho není výčitka, jen popisuji mé první dojmy... :) Raději to zmiňuju u každého kinodabingu, aby na mě někdo nespustil, že si to obsazoval Michael Bay nebo tak něco. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Příspěvek od Budy »

Teď jsem viděl trailer a Fitchner tam vystupuje i normálně. Ano, v této situaci by byl Zdeněk Junák vtip, ale jako Trhač určitě ne. To si zase V. Beneš nedokážu představit. Teoreticky by se po hlasové stránce mohl rozlišit Fitchner jako člověk a jako Trhač.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Příspěvek od jackb »

Eric Sacks by mělo být civilní jméno Trhače - nejde o chybu :-?
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Želvy Ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Příspěvek od Markus »

Četl jsem spekulace, že by tam mohl být nějak ve dvou podobách, což by odpovídalo. V jedné z nich v té kánonické japonské podobě...
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Filmy“