Hobit: Bitva pěti armád

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9365
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Hobit: Bitva pěti armád

Příspěvek od filip »

Tak dnes jsem viděl a jsem spokejený. Spousta postav měla málo prostoru, takže jedině dobře, že povolali všechny dabéry z agentury zpátky. Dabing dobře zvládnutý, dobré sbory, dobré výkony. Film také velice pěkný. Dobré zakončení. Jediný, kdo mi tam malinko drhnul byl Roman Hájek, ale nebylo to tak hrozné. Zbytek tradičně dobrý.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
byvojik
Příspěvky: 229
Registrován: 12 pro 2012 17:53

Re: Hobit: Bitva pěti armád

Příspěvek od byvojik »

Dabing se velice povedl :-: Jsem rád za dodržení všech dáberů. Film je také parádní ;)
Uživatelský avatar
Doufek
Příspěvky: 144
Registrován: 06 zář 2008 21:33

Re: Hobit: Bitva pěti armád

Příspěvek od Doufek »

Tak už jsem to konečně viděl a řeknu vám na to že je dabingová krize tak hodně lidi spjatych s postavami přišlo nadabovat štěky, ve kterých se objeví par vět nebo pár slov (Pavel Rimský, Vladislav Beneš, Vladimír Brabec i Aleš Procházka neměl už toho moc). Dabing byl víc než povedený , akorat mi tam trošku neseděl Roman Hajek. Spíš bych obsadil nějaký hlubší hlas typu Pavel Pípal. Nejvíc musím pochvalit Davida Suchařípu jako Thorina, kolem kterého se část filmu točila a David zvladl bravůrně postavu nakaženou Dračí nemocí (chamtivostí).
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1266
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Hobit: Bitva pěti armád

Příspěvek od AGAMENON »

byvojik píše:Paráda! :-: Až na Romana Hájka alias Daina, moc se mi k této postavě nehodí, je to skvělé obsazení.
Musím naprosto souhlasit, hned nás to praštilo, tohle je opravdu velký laps (pár dalších by se ještě našlo), v jinak solidním obsazení.
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
fabec122
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Hobit: Bitva pěti armád

Příspěvek od fabec122 »

Jak je na tom dabing prodloužené verze? víte někdo?
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9365
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Hobit: Bitva pěti armád

Příspěvek od filip »

Všechny hlasy by měli být stejné.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
origamirek
Příspěvky: 234
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Hobit: Bitva pěti armád

Příspěvek od origamirek »

Všiml jsem si, že se jim v české prodloužené verzi vytratil povel od Thranduila v čase 1:19:53 a potom jsi nejsem jistý jestli nezapomněli nadabovat Daina v čase 1:18:01. :-?
-kNiGHT-
Příspěvky: 447
Registrován: 18 led 2009 13:25

Re: Hobit: Bitva pěti armád

Příspěvek od -kNiGHT- »

Nj. Chybí tam dwarfské zvolání Daina při prvním vypouštění "vrtulek". A nápodobně Thranduil něco zavelí v elfštině. Každopádně tyhle dvě věci se určitě nedabovali jen je opomněli domixovat z originál stopy. Trochu jsem čekal že na Daina na prodlouženou verzi najdou nějaký dosud neobsazený hrubší hlas (třeba Petr Pospíchal?). Roman Hájek na Billy Connolyho nestačí.
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“