Princ a já 2 / The Prince and Me 2

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
markt12
Příspěvky: 1369
Registrován: 08 dub 2010 02:40
Poznámka: Uživatel byl zabanován z důvodu: Smazání všech profilů filmů, seriálů a herců, zdiskreditování databázní hodnoty Dabingfora a sabotování práce ostatních lidí, kteří profily doplňují.

Princ a já 2 / The Prince and Me 2

Příspěvek od markt12 »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související: Princ a já, Princ a já 3: Královské líbánky, Princ a já: Sloní dobrodružství

1. DABING: DVD

V českém znění: Jana Páleníčková - Kam Heskin (Paige Morganová), Lumír Olšovský - Luke Mably (princ Edvard), Ivana Měřičková - Maryam d'Abo (královna Rosalind), Tomáš Juřička - David Fellowes (Král Haarald), Svatopluk Schuller - Jonathan Firth (Soren), Tereza Chudobová - Clemency Burton-Hill (princezna Kirsten), Bohuslav Kalva - Jim Holt (princ Albert), Radek Hoppe - Daniel Cerny (Jake), Regina Řandová - Ludmila Kartousková (Benta), Michal Holán - Jeff Smith (číšník), Milan Bouška, Jessica Králová a další

Překlad: Michaela Hudecová
Zvuk: Vladimír Bodnár
Výroba: Markéta Valičková
Produkce: Milan Soták
Dialogy a režie: Ivana Měřičková

Pro SPI International vyrobila nezávislá televizní společnost Saga Tv s.r.o. v roce 2007

2. DABING: Prima

V českém znění: Terezie Taberyová - Kam Heskin (Paige Morganová), Petr Neskusil - Luke Mably (princ Edvard), Petra Tišnovská - Maryam d'Abo (královna Rosalind), Pavel Šrom - David Fellowes (Král Haarald), Filip Jančík - Jonathan Firth (Soren), Jolana Smyčková - Clemency Burton-Hill (princezna Kirsten), Pavel Rímský - Jim Holt (princ Albert), Vojtěch Hájek, Marek Libert, Ivana Korolová, Klára Sochorová, René Slováčková, Zdeněk Mahdal, Jan Maxián, Ladislav Cigánek, Milan Slepička, Petr Burian, Zdeněk Maryška, Martina Kechnerová, Jana Postlerová, Jakub Nemčok a další

Překlad: Robert Hájek
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Filip Brázda
Vedoucí výroby: Marie Přívratská
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Luděk Koutný
Režie: Martin Těšitel

Vyrobila FTV Prima spol. s r.o. ve studiu Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group v roce 2015
Naposledy upravil(a) markt12 dne 05 říj 2015 11:29, celkem upraveno 6 x.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“