Daleko od hlučícího davu / Far from the Madding Crowd (2015)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9286
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Daleko od hlučícího davu / Far from the Madding Crowd (2015)

Příspěvek od filip »

Naposledy upravil(a) filip dne 07 kvě 2020 13:11, celkem upraveno 5 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: Daleko od hlučícího davu / Far from the Madding Crowd (2015)

Příspěvek od fofo16 »

Na dve mladé herečky s tvárami teenageriek Hobzová a Kubačáková?! Filmové tvůrce neurážíme. Jen konstruktivní kritiku, prosím. ReDabér.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Daleko od hlučícího davu / Far from the Madding Crowd (2015)

Příspěvek od Michaela2 »

no a hlavně že tam dabuje Marika Šoposká :-) já obsazování těhle dvou dabérek na mladé herečky taky nechápu, nejedná se o žadnou Jandoou, Elsnerovou, Ježkovou, Sochorovou, které si mladé holky mohou stále dovolit, naopak hlas A.Kubačákové vnímám jako hlas 45-50 leté ženy :roll:
zvoltejmeno
Příspěvky: 118
Registrován: 08 čer 2013 17:36

Re: Daleko od hlučícího davu / Far from the Madding Crowd (2015)

Příspěvek od zvoltejmeno »

Viděno s titulky, naprostá spokojenost. Zrovna u tohohle filmu jsou titulky dost příjemné. V ženských hlasech se moc nevyznám, takže nemám jasnou představu, ale na Boldwooda se Mahdal, podle mýho, vůbec nehodí. Chápu, že to asi je spjatý herec, ale vážně pochybuju. Na některé role ho 100% uznávám (viz Chůva k pohledání), ale u téhle by Zdeněk byl poslední, na koho bych pomýšlel.
V kině nejde o to, jak dobrý film je, ale o to, jaký z něj máte pocit. Dabing ten pocit může výrazně zlepšit.

Nej dabéři: Vladimír Brabec, Dalimil Klapka, Jaromír Meduna, Vlastimil Bedrna, Pavel Rímský, †Antonín Molčík, †Bedřich Šetena,†Stanisalav Bruder
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Daleko od hlučícího davu / Far from the Madding Crowd (2015)

Příspěvek od Sagres »

Viděno s dabingem a zde se musím tvůrců potažmo pana režiséra Pospíchala rozhodně zastat. Ačkoliv sám nejsem zastáncem větších věkových rozdílů mezi herci a dabéry, tak za mě naprostá spokojenost! :-: Dabéři se vůbec neopakovali na vedl. rolích, Hobzová mi na Mulligan seděla velmi dobře, taktéž Mahdal pasoval skvěle... No a Lněnička byl přímo dokonalý. Dokonce ani Slavíková na babče tu kupodivu nepůsobila nijak rušivě. :)
Kubačákovou tedy moc nepoznám, ale dabérka Juno Temple zněla mladistvě a přijatelně. Tak se asi hodně snažila a já jí to uvěřil... Jinak velký prostor tam neměla. Ona Šoposká si totiž zadabovala ve filmu víc a dostala logicky nejmladší herečku = Jessica Barden (Liddy), Šrom - Victor McGuire (správce Pennyways)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Odpovědět

Zpět na „Filmy“