Sarah, prostá a neuvěřitelná / Sarah, Plain and Tall

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1126
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Sarah, prostá a neuvěřitelná / Sarah, Plain and Tall

Příspěvek od puffy »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související filmy: Skřivánek | Sarah, prostá a vysoká

V českém znění: Daniela Bartáková - Glenn Close (Sarah Wheatonová), Zdeněk Mahdal - Christopher Walken (Jacob Witting), Vojtěch Kotek - Christopher Bell (Caleb Witting), Anna Suchánková - Lexi Randall (Anna Wittingová), Miriam Chytilová - Malgorzata Zajaczkowska (Maggie Grantová), Radka Malá - Betty Laird (paní Parkleyová), Martin Zahálka - Jon DeVries (Matthew Grant), Bohuslav Kalva - Woody Watson (Jess Stearns + titulky), Michal Jagelka - James Rebhorn (William Wheaton), Rozita Erbanová

Překlad: Zoja Oubramová
Zvuk: Luděk Hensl
Dialogy a režie: Miroslav Walter
Vyrobil: Kabel Plus Sport pro Hallmark
18.11.2009 - 28.12.2016
Květoslava
Příspěvky: 1
Registrován: 05 lis 2017 21:21

Re: Sarah, prostá a neuvěřitelná / Sarah, Plain and Tall

Příspěvek od Květoslava »

Zdravím,
teprve dnes jsem se přihlásila na dabingforum a nemám zatím žádné zkušenosti s požíváním. Přihlásila jsem se hlavně proto, že někdy hledám starší filmy, které jsem dříve viděla, ale dnes je už ze žádného servru nemohu stáhnout.
V tomto případě mi jde o skvělou trilogii, kterou už dávno dávali na Hallmarku - Sarah, prostá a neuvěřitelná, Skřivánek a Sarah, prostá a vysoká. Ráda bych měla verzi s českým dabingem, ale veškeré moje hledání na netu skončilo možností těchto filmů v originále.
Trochu anglicky umím, ale rada bych měla s českým dabingem.
Potřebuji radu, jak tyto filmy získat. Brala bych i možnost zakoupení DVD, pokud to někdy vyšlo.
Předem děkuji za informace a přeji klidnou noc. Květoslava
Odpovědět

Zpět na „Filmy“