12 kol: Reloaded / 12 Rounds 2: Reloaded

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
markt12
Příspěvky: 1371
Registrován: 08 dub 2010 02:40
Poznámka: Uživatel byl zabanován z důvodu: Smazání všech profilů filmů, seriálů a herců, zdiskreditování databázní hodnoty Dabingfora a sabotování práce ostatních lidí, kteří profily doplňují.

12 kol: Reloaded / 12 Rounds 2: Reloaded

Příspěvek od markt12 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Libor Hruška - Randy Orton (Nick Malloy), Eliška Nezvalová - Cindy Busby (Sarah Malloyová), Michal Holán - Tom Stevens (Tommy Weaver), Lukáš Hlavica - Brian Markinson (Heller), Jitka Moučková - Venus Terzo (policejní detektiv McKenzieová), Petr Burian - Sean Rogerson (policejní detektiv Sykes), Marek Libert - Kyle Cassie (policejní dispečink), Petr Gelnar - Colin Lawrence (Jay), Nikola Votočková - Chelsey Reist (Amber) + Sophie Lui (reportérka), Jan Szymik - Sebastian Spence (guvernér Devlin), Jan Škvor - Charlie Kerr (recepční v motelu), Vojtěch Hájek, Šárka Vondrová, Filip Švarc (titulky) a další

Překlad: Martin Petřík tvůrci neuvedeni
Naposledy upravil(a) markt12 dne 05 říj 2015 12:34, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3232
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Re: 12 kol: Reloaded / 12 Rounds 2: Reloaded

Příspěvek od Roko »

Tvorcovia dabingu neuvedený :-?
Uživatelský avatar
markt12
Příspěvky: 1371
Registrován: 08 dub 2010 02:40
Poznámka: Uživatel byl zabanován z důvodu: Smazání všech profilů filmů, seriálů a herců, zdiskreditování databázní hodnoty Dabingfora a sabotování práce ostatních lidí, kteří profily doplňují.

Re: 12 kol: Reloaded / 12 Rounds 2: Reloaded

Příspěvek od markt12 »

Ano, tvůrci neuvedeni.
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 228
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: 12 kol: Reloaded / 12 Rounds 2: Reloaded

Příspěvek od Obelix »

Tento snímek jsem pro SDI překládal už před 2 roky pro uvedení na DVD. K tomu nakonec zřejmě nedošlo. Že by toto bylo skutečně první uvedení snímku v dabované verzi?
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 228
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: 12 kol: Reloaded / 12 Rounds 2: Reloaded

Příspěvek od Obelix »

Tak jsem si dohledal původní překlad, který jsem produkci posílal, a skutečně je to podle něj. Tudíž můžete doplnit:

Překlad: Martin Petřík

O ostatních tvůrcích bohužel nic nevím :-? . Vzpomínám si jen, že jsem film dostal k překladu pár měsíců před jeho oficiálním vydáním v USA, tudíž se nejspíš původně počítalo se společným vydáním na DVD.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“