Osudová láska / Une rencontre

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Jakub25
Příspěvky: 568
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Osudová láska / Une rencontre

Příspěvek od Jakub25 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING: DVD, JOJ Cinema
V českém znění: Ivana Milbachová - Sophie Marceau (Elsa), Pavel Vondra - François Cluzet (Pierre), Hana Igonda Ševčíková - Lisa Azuelos (Anne), Martin Sobotka - Arthur Benzaquen (Julien), Petra Tišnovská - Stéphanie Murat (Valérie), Petr Burian - Jonathan Cohen (Marc), Anna Suchánková, Petr Neskusil - Alexandre Astier (Éric), Bohdan Tůma, Filip Jančík, Rozita Erbanová, Robin Pařík - Niels Schneider (Hugo), Tomáš Juřička, Helena Dytrtová - Olivia Côte (Caro), Jiří Köhler a další

Produkce: Ivana Prejdová, Veronika Dvořáková
Zvuk: Petr Posolda
Překlad: Iveta Kasalická
Dialogy a režie: Kateřina Šusterová
Vyrobilo: Barrandov Studio dabing v roce 2014

2. DABING: HBO
V českém znění: Antonie Barešová-Talacková - Sophie Marceau (Elsa), Igor Bareš - François Cluzet (Pierre), Petra Hobzová - Lisa Azuelos (Anne), Nela Boudová - Stéphanie Murat (Valérie), Patricie Soukupová - Lily Taieb (Lily), Filip Čáp - Arthur Benzaquen (Julien), Zdeněk Podhůrský - Alexandre Astier (Éric), Irena Máchová - Olivia Côte (Caro), Barbora Mošnová - Thaïs Alessandrin (Jeanne), Kristýna Skružná, Petr Gelnar - Jonathan Cohen (Marc), Roman Hajlich, Jan Battěk, Libor Bouček, Petr Neskusil, Anna Theimerová, Martin Hruška, Zdeněk Maryška, Daniel Rchichev - Stylane Lecaille (Ben) a další

Překlad: Irena Novotná
Zvuk: Michal Beringer
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Vladimíra Wildová
Vyrobila: Společnost SDI Media pro HBO v roce 2016
Naposledy upravil(a) Jakub25 dne 13 říj 2023 12:58, celkem upraveno 7 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6996
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Osudová láska / Une rencontre

Příspěvek od Michaela2 »

já viděla jen 20 minut, nějak mě to nebavilo, ale takovej průměr, na Milbachovou jsem si musela chvilku zvykat, P.Vondra mi nevadil, rušila mě dabérka té jedné dcery, zněla dost amatérsky a mezi ostatníma vyčnívala, ale nevím, kdo to byl, nebyla čtena v titulkách
Odpovědět

Zpět na „Filmy“