Sahara / Sahara (1943)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Sahara / Sahara (1943)

Příspěvek od bloom »

Obrázek

Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Pavel Šrom - Humphrey Bogart (Joe Gunn), Petr Gelnar - Bruce Bennett (Waco Hoyt), Bohdan Tůma - J. Carrol Naish (Giuseppe, titulky), Michal Holán - Lloyd Bridges (Fred Clarkson), Zdeněk Maryška - Rex Ingram (Tambul), Pavel Vondra - Richard Aherne (Jason Halliday), Libor Bouček - Dan Duryea (Jimmy Doyle), Zdeněk Mahdal - Carl Harbord (Marty Williams), Jakub Saic - Patrick O'Moore (Osmond Bates), Libor Terš - Louis Mercier (Jean Leroux), Svatopluk Schuller - Guy Kingsford (Peter Stegman), Jan Szymik, Jiří Krejčí

Překlad: Šárka Bartesová
Zvuk: Michal Kraus
Produkce: Martin Odehnal, Daniel Walter
Dialogy a režie: Martin Kot
Vyrobila: DW Agentura s r.o. pro pro Cet 21 s r.o. 2015
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Sahara / Sahara (1943)

Příspěvek od Jack_6428 »

Dík za přidání. Sám jsem o něm uvažoval. Docela jsem se divil, že k tomuhle filmu český dabing ještě nebyl vyroben. Anebo byl, ale nikdo ho doteď nepřidal. O to víc jsem byl na uvedení na Fandovi zvědav. Dokonce to tam dávali v HD, což je docela zajímavé, protože, pokud vím, tak ani venku tento film zatím na Blu-Ray nevyšel. Co se obsazení týče, bohužel ničím nepřekvapí. Jsou tam typické hlasy dnešní doby, které občas sedí a občas ne. Není to úplně špatné, lepší tento dabing než žádný, ale nějaká originalita nebo kreativnost se ihmo nekoná. Podobně obsazené bývaly i filmy na MGM/AMC.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Sahara / Sahara (1943)

Příspěvek od 1403ka »

premiéra na ČT v pondelok 8.5. o 9:05 hod. na ČT2.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“