Sejmi prezidenta / Big Game

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Jakub25
Příspěvky: 569
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Sejmi prezidenta / Big Game

Příspěvek od Jakub25 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING: DVD, JOJ Cinema
V českém znění: Pavel Rímský - Samuel L. Jackson (prezident William Alan Moore), Jakub Nemčok - Onni Tommila (Oskari), Jiří Schwarz - Ray Stevenson (Morris), Marek Libert - Victor Garber (viceprezident + titulky), Svatopluk Schuller - Mehmet Kurtulus (Hazar), Tomáš Juřička - Ted Levine (generál Underwood) + Jorma Tommila (Tapio) + Rauno Juvonen (pilot), Klára Sochorová - Felicity Huffman (ředitelka CIA), Milan Slepička - Jim Broadbent (Fred Herbert), Jakub Saic - Philipp Rafferty (pilot Air Force One) + Lincoln Potwin (analytik v Pentagonu), Gustav Bubník - Murali Perumal (analytik v Pentagonu), Adéla Kubačáková, Jitka Jirsová, Klára Šumanová a další

Překlad: Jan Feldstein
Úprava dialogů: Alena Navrátilová
Zvuk: Michal Čiernik
Finální mix: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Režie: Jan Veselý
Vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov pro společnost Bontonfilm v roce 2015

2. DABING: HBO
V českém znění: Libor Terš - Samuel L. Jackson (prezident William Alan Moore), Jan Köhler - Onni Tommila (Oskari), Bohdan Tůma - Ray Stevenson (Morris + titulky), Bohuslav Kalva - Victor Garber (viceprezident) + Risto Salmi (Hamara), Ladislav Cigánek - Mehmet Kurtulus (Hazar), Radovan Vaculík - Ted Levine (generál Underwood) + Moe Abbas (arabský pilot), Tomáš Juřička - Jorma Tommila (Tapio), Petra Tišnovská - Felicity Huffman (ředitelka CIA), Milan Slepička - Jim Broadbent (Fred Herbert), Svatopluk Schuller - Rauno Juvonen (pilot) + Murali Perumal (analytik v Pentagonu), Petr Neskusil - Philipp Rafferty (pilot Air Force One), Rudolf Kubík - Lincoln Potwin (analytik v Pentagonu), Vojtěch Hájek, Regina Řandová, Ivana Měřičková a další

Překlad: Julie Valtrová
Zvuk: Michal Kraus
Produkce: DW agentura
Dialogy a režie českého znění: Ivana Měřičková
Vyrobilo: VSI pro HBO v roce 2015

3. DABING: Prima
V českém znění: Pavel Rímský - Samuel L. Jackson (prezident William Alan Moore), Jindřich Žampa - Onni Tommila (Oskari), Jiří Schwarz - Ray Stevenson (Morris), Jaromír Meduna - Victor Garber (viceprezident), Zdeněk Podhůrský - Mehmet Kurtulus (Hazar), Miroslav Saic - Ted Levine (generál Underwood), Marek Libert - Jorma Tommila (Tapio), Ivana Milbachová - Felicity Huffman (ředitelka CIA), Petr Oliva - Jim Broadbent (Fred Herbert), Jakub Saic - Rauno Juvonen (pilot), Petr Gelnar - Philipp Rafferty (pilot Air Force One), Oldřich Hajlich - Lincoln Potwin (analytik v Pentagonu), Ivo Hrbáč - Murali Perumal (analytik v Pentagonu), Petr Burian, Martin Velda (titulky) a další

Překlad: Viola Procházková
Dialogy: Jitka Tošilová
Zvuk: Svatopluk Cechel
Produkce: Mirka Monsportová
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Martin Velda
Vyrobila: FTV Prima spol. s r. o. ve studiu S Pro Alfa CZ a. s. v roce 2016
Naposledy upravil(a) Jakub25 dne 04 dub 2023 11:46, celkem upraveno 23 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7049
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Sejmi prezidenta / Big Game

Příspěvek od Michaela2 »

tak Sochorová s Libertem se teda fakt povedli :roll:
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Sejmi prezidenta / Big Game

Příspěvek od videofil »

Tak Sochorová na Felicity Huffman? :-? To vypadá na pěkně velký přestřel. :o
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7642
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Sejmi prezidenta / Big Game

Příspěvek od Sen »

Doufám, že DVD dabing neobsahuje perly typu jsme nejmocnější národnost v dějinách :roll:.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1720
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Sejmi prezidenta / Big Game

Příspěvek od Jack_6428 »

Teď na to koukám na HBO... To opravdu nikoho lepšího neměli po ruce? Terš na Jacksonovi... a opět Bohdan... kam to ten svět spěje? A ještě víc mě udivuje, že nevzali DVD dabing, kterej ještě k tomu vznikl letos. To mi na našem dabingu přijde snad nejujetější - když pro 1 film vzniknou v 1 rok těsně po sobě 2 dabingy (jako zde) a ještě k tomu třeba s půlkou stejných dabérů (jiné případy). Protože, proč ne? Jen do toho kluci, tlučte další hřebíčky do rakve... :roll:
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1318
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Sejmi prezidenta / Big Game

Příspěvek od Stanley Roe »

Ten Saic se nepovedl ... jinak paráda .. akorát jsem nepochopil .. proč tedy v tom začátku, kde bylo vše laponsky s titulkama .. si v tom autě pouštěl ten klučina s otcem kazetu s pokyny pro lovce a ta byla česky hlasem Veldy .. ;)
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1002
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Sejmi prezidenta / Big Game

Příspěvek od Jirka007 »

tak dokoukal jsem na verzi Primy a jsem spokojený

Pavel Rímský- tam není co řešit, Jindřich Žampa taky v pohodě, jsem hrozně rad za spojení Jiřího Schwarze a Petra Olivu, a jsem spokojený s Jaromírem Medunou, kterého jsem na něj neslyšel od Titanicu a dle mě se na něj hodí nejlépe a Ivana Milbachová byla taky skvěla
Odpovědět

Zpět na „Filmy“