Dáma ve zlatém / Woman in Gold

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9390
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Dáma ve zlatém / Woman in Gold

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: DVD

V českém znění: Dana Syslová - Helen Mirren (Maria Altmannová), Pavlína Kostková Dytrtová - Tatiana Maslany (mladá Maria Altmannová), Tereza Chudobová - Katie Holmes (Pam Schoenbergová), Marek Holý - Ryan Reynolds (Randy Schoenberg), Zdeněk Mahdal - Ludger Pistor (Rudolph Wran), Jaroslav Horák - Harry Ditson (Franks), Radana Herrmannová - Frances Fisher (Barbara Schoenbergová), Libor Bouček - Daniel Brühl (Hubertus Czernin), Rudolf Kubík - Justus von Dohnányi (Dreimann), Otto Rošetzký - Ben Miles (Ronald Lauder), Kateřina Petrová - Elizabeth McGovern (soudkyně Cooperová), Jan Vlasák - Charles Dance (Sherman), Ladislav Županič - Jonathan Pryce (Rehnquist), Jan Szymik, Pavel Rímský, Kateřina Peřinová, Vojtěch Hájek

Překlad: Blažena Kukulišová
Dialogy: Ivan Kotmel
Zvuk: Jiří Götz
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Režie: Jiří Balcárek
Pro MagicBox vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time - 2015


2.DABING: Nova

V českém znění: Dana Syslová - Helen Mirren (Maria Altmannová), Filip Jančík - Ryan Reynolds (Randy Schoenberg), Petra Hobzová - Katie Holmes (Pam Schoenbergová), Michal Holán - Daniel Brühl (Hubertus Czernin), Jan Vlasák - Charles Dance (Sherman), Ladislav Cigánek - Ludger Pistor (Rudolph Wran), Tomáš Juřička - Justus von Dohnányi (Dreimann), Zdeněk Mahdal - Ben Miles (Ronald Lauder), Ilona Svobodová - Frances Fisher (Barbara Schoenbergová) + Elizabeth McGovern (soudkyně Cooperová), Bohuslav Kalva - Harry Ditson (Franks), Ladislav Županič - Jonathan Pryce (Rehnquist), Eva Miláčková, Petr Burian, Pavel Šrom, Ivo Hrbáč, Petr Pospíchal, Irena Máchová a další

Překlad: Blažena Kukulišová
Dialogy: Jan Ekl
Zvuk: Petr Posolda
Produkce: Martin Odehnal, Pavla Draxlerová
Režie: Petr Pospíchal
Pro TV Nova vyrobilo Barrandov Studio - 2016
Naposledy upravil(a) filip dne 05 kvě 2020 20:02, celkem upraveno 10 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3356
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Dáma ve zlatém / Woman in Gold

Příspěvek od jackb »

Podle ukázek půjde na Nova Cinema s novým dabingem - Dana Syslová zůstala a Reynoldse bude dabovat Filip Jančík
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1002
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Dáma ve zlatém / Woman in Gold

Příspěvek od Jirka007 »

tak doukoukal jsem na verzi od Novy a musím říct že jsem spokojený

především mě potěšilo že vybrali Danu Syslovou a Filipa Jančíka na hlavní postavy, Petra Hobzová byla na Katie Holmes skvěla stejně jako Jan Vlasák na Charlesovi Danceovi, Michal Holán byl lepší než Libor Bouček ale Martin Písařík to není, ale Michal Holán to zvladl skvěle, jsem spokojený i za Ladislava Županiče.

panu Pospíchalovi se dabing povedl, DVD dabing taky není na škodu ale hold prostě verze od Novy se mi líbila více.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“