Věčně mladá / The Age of Adaline

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1589
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Věčně mladá / The Age of Adaline

Příspěvek od TmavyCyklista »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING (DVD, HBO)
V českém znění: Jolana Haan Smyčková - Blake Lively (Adaline Bowmanová), Vojtěch Hájek - Michiel Huisman (Ellis Jones), Hana Igonda Ševčíková - Anjali Jay (Cora), Jiří Ployhar - Shaker Paleja (hotelový vrátný), Lane Edwards (veterinář), Demord Dann (záchranář), Jaroslava Brousková - Ellen Burstyn (Flemming), Bohdan Tůma - Hugh Ross (vypravěč), Radek Hoppe - Noel Johansen (policista v roce 1950), Keith McCafferty (fotograf v roce 1960), Týna Průchová - Amanda Crew (Kikki Jonesová), Cate Richardson (20letá Flemming), Bohuslav Kalva - Barclay Hope (finanční poradce), Fulvio Cecere (taxikář v roce 2014), Jan Maxián - Richard Harmon (Tony), Tereza Chudobová - Grace Chin (lékařka na JIP), Ivo Hrbáč - Mark Ghanimé (host na silvestrovském večírku 2014), Robert Moloney (finanční poradce v roce 1950), Radana Herrmannová - Lynda Boyd (Regan), Pavel Soukup - Harrison Ford (William Jones), Radovan Vaculík - Hiro Kanagawa (Kenneth), Daniel Bacon (Tom), Dana Syslová - Kathy Baker (Kathy Jonesová), Tomáš Juřička - Aaron Craven (agent FBI v roce 1950), Dee Jay Jackson (taxikář v roce 1960), Michal Holán - Anthony Ingruber (26letý William Jones), Zuzana Slavíková - Jane Craven (Miriam), Zdeněk Podhůrský - Chris William Martin (Dale Davenport), titulky, Veronika Veselá - Lindsey Elizabeth (hlas zdravotní sestry v rozhlase JIP)

Překlad: Blažena Kukulišová
Zvuk: Michal Vašica
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy: Zlata Částková
Režie: Veronika Veselá

České znění ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska.

2015

2. DABING (Prima)
V českém znění: Anna Brousková - Blake Lively (Adaline Bowmanová), Lindsey Elizabeth (hlas zdravotní sestry v rozhlase JIP), Jiří Štěpnička - Harrison Ford (William Jones), Dana Syslová - Ellen Burstyn (Flemming), Michal Holán - Michiel Huisman (Ellis Jones), Daniela Bartáková - Kathy Baker (Kathy Jonesová), Martin Zahálka - Fulvio Cecere (taxikář v roce 2014), Hugh Ross (vypravěč), Oldřich Hajlich - Chris William Martin (Dale Davenport), Nikola Votočková, Terezie Taberyová - Amanda Crew (Kikki Jonesová), Pavel Tesař - Robert Moloney (finanční poradce v roce 1950), Martina Kechnerová - Lynda Boyd (Regan), Miloš Vávra - Hiro Kanagawa (Kenneth), Bohdan Tůma - Barclay Hope (finanční poradce), titulky a další

Překlad: Pavlína Lencsés
Dialogy: Jana Mařasová
Zvuk: Dušan Lipert
Produkce: Mirka Monsportová
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Marek Tomažič

Ve studiu S Pro Alfa CZ, a. s. vyrobila FTV Prima, spol. s r. o. v roce 2018.
Naposledy upravil(a) TmavyCyklista dne 17 úno 2016 17:03, celkem upraveno 5 x.
Olda808
Příspěvky: 1039
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Věčně mladá / The Age of Adaline

Příspěvek od Olda808 »

Já rozhodně zůstanu u prvního dabingu. Druhý mě sice neurazil, ale ani nenadchnul. Smyčková je pro mě na Lively nejlepší volbou a třeba J. Brousková, Průchová, Herrmannová, Soukup se mi líbili na postavách víc a dokonce i Hájek se mi líbil víc než Holán, což bych sám nečekal. A Tůma jako vypravěč mě naprosto uchvacuje. Možná také hraje roli to, že film mám moc rád a mám ho nadívaný s DVD dabingem.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“