Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

elbrambo2812

Re: Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od elbrambo2812 »

Tak já si myslím, že Deadpool neměl dabing jen kvůli tomu, že to byl eRkový snímek. V CineStaru v Českých Budějovicích na něj pouštěli od 15, co jsem se tak ptal. V ostatních kinech prý až od 17ti. Ale Sebevražedný oddíl má být normálně PG-13, i když to tak nevypadá. Takže tam bych se o kino-dabing nebál.

Ještě jedna taková novinka ze včera:
Snyder oznámil, že na BD nosiče vyjde "ultimate edition" - což jsou nějaké krvavější záběry, které budou taky eRkové. A ty my v kinech bohužel neuvidíme.
Tudíž by mě zajímalo, jak to LS udělá. Buďto, se eRkový cut přepne na ENG znění s CZ titulky a nebo to LS dodabuje, stejně jako Barrandov dodaboval Rogue Cut u posledních X-Menů.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od Ištván87 »

Hobita dělali taky v LS a byl taky dodabovaný, nicméně v tomhle půjde asi o rozhodnutí studia, takže těžko říct. Ale pokud opravdu projde ta R-ková verze a a pokud vyjde i u nás, tak by bylo fajn, kdyby se to dodabovalo. Až na to, že by tu možná bylo víc změn, protože se dá předpokládat, že některé scény budou téměř stejné jako v kinoverzi, jen třeba se sprostší mluvou nebo tak něco. To by pak bylo dodabování o kus náročnější. Ovšem u prodloužené verze Hobita nesehnali na Sarumana Pavla Rímského, takže tam se taky asi některé scény předělávaly úplně, nebo ne?
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
kakadu
Příspěvky: 66
Registrován: 28 črc 2011 01:09

Re: Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od kakadu »

Oficiální český název filmu je: "Batman V Superman: Úsvit spravedlnosti". Prosím o opravu. Díky.
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Batman V Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od Jirka007 »

Americke nazvy se mozna meni ale podle ceskych nazvu se mame ridit dle Čsfd a tam pořad vs je a pod tim nazvem je to napsane i v kinech tak by tu to tak melo byt
elbrambo2812

Re: Batman V Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od elbrambo2812 »

filip píše:Bohužel budu muset vrátit název s tím velkým V.
Zkontaktoval mě tvůrčí tým filmu. I v samotném filmu to takto bude napsané a když jsem se zpětně podíval, je to tak i v dub card.
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 07 bře 2016 07:53, celkem upraveno 1 x.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Batman V Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od Sen »

Nic vracet nebylo třeba. Jirka007 má ohledně názvu naprostou pravdu.
elbrambo2812

Re: Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od elbrambo2812 »

Ten dabing je skvělý! Pouštím si to pořád dokola. Pan Hlavica mi přijde úžasný a Hajlich mluví přesně jako ten "potřeštěnec" Lex. Brzobohatý nějak "zdrsnil" hlas a Beneš + Irons = ani nemusím chválit. :-:
Uživatelský avatar
Dosty43
Příspěvky: 194
Registrován: 22 bře 2011 18:12

Re: Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od Dosty43 »

Taky se mi to líbí :D :-:

Odkaz na You Tube https://www.youtube.com/watch?v=T2qEpDh-1t4

Tak lupeny zamluveny 3D dabing už se nemůžu dočkat.
Naposledy upravil(a) Dosty43 dne 07 bře 2016 19:18, celkem upraveno 1 x.
elbrambo2812

Re: Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od elbrambo2812 »

Už ten tvůj kanál sdílí i FB stránka DC Comics CZ/SK, ale oni neví, o čem mluví... Dabing je přeci vynikající.
DC Comics CZ/SK píše:Je to jasný. Dabing si nechám, až to bude za pár let v TV. - *Tini
EDIT: Ale i přes to, co tam píší tu nechci vyvolávat žádné boje, prosím. Ctíme přece pravidlo 1!
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od oberon »

Spot zní moc dobře, Lukáš Hlavica nezklamal :) ...

Jinak se zdá, že oficiální název nakonec přeci jen bude "Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti", jelikož je to tak uvedeno jak na ČSFD, tak na stránkách Freeman Ent. Zřejmě se to distibutor na poslední chvíli rozhodl poupravit, jelikož k této změně došlo někdy během víkendu/dneška...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“