Sicario: Nájemný vrah / Sicario

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Sicario: Nájemný vrah / Sicario

Příspěvekod Fifa.21 » 09 bře 2016 16:57

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Jolana Smyčková - Emily Blunt (Kate Macerová), Pavel Vondra - Benicio Del Toro (Alejandro), Jan Šťastný - Josh Brolin (Matt Graver), Marek Holý - Daniel Kaluuya (Reggie Wayne), Vladislav Beneš - Victor Garber (Dave Jennings), Filip Švarc - Jon Bernthal (Ted), Jakub Saic - Jeffrey Donovan (Steve Forsing), Ivo Novák - Julio Cedillo (Fausto Alarcon), Ladislav Cigánek, Petr Svoboda, Rudolf Kubík, Tomáš Juřička, Petr Gelnar, Martin Hruška, Milan Slepička a další

Překlad: Petr Zenkl
Zvuk: Miloš Vrána
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy: Nataša Čermínová
Režie: Lucie Petra Svobodová
České znění ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska v roce 2016
Fifa.21

Re: Sicario: Nájemný vrah / Sicario

Příspěvekod Jirka007 » 09 bře 2016 17:00

Super obsazeni aspon nemam zkaženy den z dabingu Joy ale k věci největši plus je Jolana Smyčková, Pavel Vondra a take Jan Šťastný tohle bude super dabing
Jirka007
Moderátor

Příspěvekod origamirek » 09 bře 2016 17:51

Tak tohle je parádá! Už se těším až to uslyším.
origamirek

Příspěvekod Eminem007 » 09 bře 2016 19:55

i já se na tohle těším, J. Smyčková, P. Vondra i J. Šťastný budou skvělí :-: :-: :-:
Eminem007

Příspěvekod ravenin » 09 bře 2016 22:35

Luxusní!!! :-: :-: :-: :-: ...... Přesně takhle jsem si obsazení především hlavní trojice herců představoval. Těším se... :)
ravenin

Příspěvekod KOMZA » 28 zář 2018 22:34

Dost jsem přemýšlela, jak tento dabing označit, nakonec jsem se přece jen rozhodla pro "povedený". Je tu ovšem velké ALE. Hlavním rolím a vlastně všem zde vypsaným nemám co vytknout, skvěle obsazeno, skvěle zahráno (nemůžu si ovšem odpustit speciálně zmínit Pavla Vondru, který je prostě výborný). Jenže na druhou stranu je tu obrovský nedostatek hlasů, který je tady šíleně znát a to po celou dobu filmu, bohužel. Pak mi ještě nějak nesedl zvuk. Nejsem odborník, nejsem schopna to dobře popsat, ale zdálo se mi, že to celé zkrátka zní jinak, než jak jsem si pamatovala z originálu. Dabing jakožto celek bych ovšem s čistým svědomím klidně ještě někdy zhlédla znovu, protože výkony dabérů v hlavních rolích to zachraňují, zvlášť když u Blunt a Del Tora jde o má velice oblíbená spojení.

Byla bych ráda, kdyby Soldado v těch ohledech, která jsem vytkla, dopadlo lépe. A hlavně aby obsazení zůstalo tak, jak má, to je nejdůležitější.
KOMZA
Moderátor

Příspěvekod lichometnik » 19 bře 2019 20:23

Film jsem viděl s titulky a i když si myslím, že zdejší obsazení není špatné tak se mi díky posledním kinodabingům honilo hlavou jak skvělé by bylo slyšet hlavní trojici ve složení René Slováčková - Emily Blunt, Vladislav Beneš - Benicio Del Toro a Miroslav Etzler - Josh Brolin. Moc rád bych tato spojení v budoucnu někde slyšel...
lichometnik

Zpět na Filmy