Kniha džunglí / The Jungle Book (2016)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1263
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Kniha džunglí / The Jungle Book (2016)

Příspěvek od AGAMENON »

Naprosto souhlasím a Tesařík byl dobrá volba.

Otakar Brousek ml. byl páv.
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Kniha džunglí / The Jungle Book (2016)

Příspěvek od Joe Black »

Dneska jsem viděl a celý film byla jedna dokonalost. Musím za sebe kromě již zmiňovaných dabérů (Vašut, Převrátil, Moučková, Plachý, Mejzlík a další) vyzdvihnout také Radku Přibyslavskou, která se na roli Rakši fakt hodila a na začátku mě loučicí scéna při Mauglího odchodu od vlčí smečky i trochu dojala. Bavil jsem se, velká spokojenost a horký adept na příští cenu DF.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Kniha džunglí / The Jungle Book (2016)

Příspěvek od Pan X »

Také jsem dnes, byl v kině a souhlasím s ostatními dabing byl NAPROSTO ÚŽASNÝ!!!! :-: :-: :-: Všichni dabéři byli naprosto užasní! Nádherné výkony! Všem tvůrcům děkuji! za nádherný zažitek :-: :-: :-: :-: jsem z toho učarovaný :-: :-: Naprostá paráda!!! za mě 10/10. :-: :-: :-:
Uživatelský avatar
DJRoccoiNc
Příspěvky: 276
Registrován: 06 kvě 2014 23:58
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kniha džunglí / The Jungle Book (2016)

Příspěvek od DJRoccoiNc »

Excelentný dabing. Klobúk dole. Naozaj skvelé spracovanie po všetkých stránkach. Skvelý výkon podal Matěj Převrátil, ktorý bol spolu s Miroslavom Hanušom hviezdou celého dabingu.
Čo sa týka spevu krále Ludvíka, tak ten hlas mi znel skôr, ako Josef Laufer :D
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Kniha džunglí / The Jungle Book (2016)

Příspěvek od KOMZA »

Famózní dabing, opravdu. Matěj Převrátil je naprosto skvělý a Miroslav Hanuš s Miloslavem Mejzlíkem tvoří parádní dvojku. A do toho se dočkáme i celé plejády zajímavých hlasů. Nejvíc si mě však získal Marek Vašut, což mě znovu přivedlo k názoru, že mě mrzí, že se v dabingu nevyskytuje více, a hlavně pak Jitka Moučková, kterou bych skoro nepoznala. Jen mi trochu nesedl Richard Tesařík (později jsem ovšem zjistila, že mi spíš nesedla samotná píseň, i v originále), ale na tahle posouzení já osobně moc nejsem.

Líbilo by se mi, kdyby podobně výborný dabing dostal i Serkisův Mauglí od Netflixu, jelikož tohle není úplně můj šálek čaje, což ovšem nesnižuje kvalitu tohoto filmu a hlavně dabingu samotného. Třeba se jednou dočkám...

(EDIT: Jo, tak se Mauglího dočkám, ani by mě nenapadlo, že tak rychle od doby, co jsem to tady napsala.)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“