Deadpool / Deadpool

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Rajesh
Příspěvky: 140
Registrován: 31 pro 2014 15:53

Re: Deadpool / Deadpool

Příspěvek od Rajesh »

Ach bože... :roll: Tak tohle obsazení se jim nepovedlo..
Eminem007
Příspěvky: 386
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Deadpool / Deadpool

Příspěvek od Eminem007 »

WTF!!! ten Bouček mě za tenhle rok neskonale s*** jak furt často dabuje :vztek: a to jsem doufal někoho lepšího
(jako v režií).
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6965
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Deadpool / Deadpool

Příspěvek od Michaela2 »

po přečtení Petry Hobzové na Morenu mi bylo hned jasné, kdo to režíruje :lol:
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Deadpool / Deadpool

Příspěvek od Ištván87 »

Hrůza mě jímá. Tohle je obsazení čistě z nosu. :D Pan Pospíchal měl doma oslavu a kdo na ní byl, toho vzal na dabing Deadpoola. :D Jinak by se pan Pospíchal nemusel tak snažit aby ho každý nesnášel a Barrandov studio by mělo ukončit svou práci a část dabingů i zničit. To by byla v podstatě charitativní činnost.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Deadpool / Deadpool

Příspěvek od puffy »

Asi mi budete nadavat, ze sa pana Pospichala za kazdu cenu zastavam, ale mne to obsadenie nepripada nijak mimo.
Ano, neobsadil dvornych daberov a u Reynoldsa ma mrzi, ze ho nedabuje Jancik, ale typovo mi daberi k hercom sedia a nevidim tam ziadne absurdne spojenie.
Pokial nebude preklad cenzurovany, tak by to mohol byt dobry dabing.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Deadpool / Deadpool

Příspěvek od bloom »

puffy píše:Asi mi budete nadavat, ze sa pana Pospichala za kazdu cenu zastavam, ale mne to obsadenie nepripada nijak mimo.
Přesně tak. A rozhodně mi nepřijde, že se pan režisér snaží o to, aby ho každý nesnášel, ale spíše se snaží o v rámci možností slušný dabing (viz nedávno např. Most špiónů). Možná bych souhlasil s tím, že doba, kdy pod jeho taktovkou vznikaly téměř klasické věci typu Chicago Hope, je už pryč, ale každému, kdo použije výrazy typu "zvěrstvo", bych naordinoval pravidelnou 24hodinovou konzumaci dabingů CBS Drama.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Deadpool / Deadpool

Příspěvek od Ištván87 »

Já CBS dabingy nepočítám, protože to nejsou dabingy, ale ušní klystýry. Mně šlo o to, že Libor Bouček dokáže nadabovat hláškaře jen za velice výjimečných okolností a Petra Hobzová je jasně mimo. Sabina Laurinová se na Morenu ve Firefly teoreticky moc nehodila, ale byla to stokrát lepší volba.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Deadpool / Deadpool

Příspěvek od jackb »

Osobně si na dabingy pana režiséra stěžuju často, ale to, že neobsadil Filipa Jančíka, který už v sérii daboval důležitou postavu Cyclopse, tak na to si stěžovat nemůžu. A vůbec nehraje roli, že Jančík je dvorní, ale měl by tam být pokus o neopakování hlasů.

A v redabing bych moc nedoufal, když se nepředaboval ani Wolverine, aby se hlasově sjednotila titulní postava.
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Deadpool / Deadpool

Příspěvek od bernyz »

Ono zase na druhou stranu DeadPool nemá žádnej badaas hlas, ale právě takovej jako Bouček. Tak uvidíme ;)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“