Den nezávislosti: Nový útok / Independence Day: Resurgence

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Den nezávislosti: Nový útok / Independence Day: Resurgence

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

Související film: Den nezávislosti

V českém znění: Michal Holán - Liam Hemsworth (Jake Morrison), Pavel Trávníček - Jeff Goldblum (David Levinson), Anna Brousková - Maika Monroe (Patricia Whitmoreová), Pavel Soukup - Bill Pullman (Prezident Whitmore), Vladislav Beneš - William Fichtner (Generál Adams), Zlata Adamovská - Sela Ward (Prezidentka Lanfordová), Karel Heřmánek - Judd Hirsch (Julius Levinson), Vlastimil Zavřel - Brent Spiner (Dr. Brakish Okun), Kateřina Peřinová - Charlotte Gainsbourg (Dr. Catherine Marceauxová), Eva Josefíková - Angelababy (Rain), Bohdan Tůma - Deobia Oparei (Dikembe), Martin Písařík - Jessie T. Usher (Dylan Hiller), Karel Heřmánek ml. - Travis Tope (Charlie Miller), Petr Gelnar - Gbenga Akinnagbe (Agent Matthew Travis), Jiří Ployhar - John Storey (Dr. Isaacs), Pavel Šrom, Ivo Hrbáč, Petra Hobzová, Vojtěch Hájek a další

Překlad: Zdeněk Hofmann
Zvuk: Petr Posolda
Výsledný mix: Deluxe Media
Produkce: Pavla Draxlerová
Dialogy a režie: Petr Pospíchal
Vyrobilo: Barrandov Studio a.s. 2016
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Den nezávislosti: Nový útok / Independence Day - Resurgence

Příspěvek od ClickCZ »

Vypadá to pěkně :-) jsem rád za Vladislava Beneše na Williama Fichtnera : :-:
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Den nezávislosti: Nový útok / Independence Day - Resurgence

Příspěvek od fabec122 »

Výborné :-: , možná jen Karel Heřmánek bude znít trochu mladě, zvláště jako otec Pavla Trávničká
origamirek
Příspěvky: 232
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Den nezávislosti: Nový útok / Independence Day - Resurgence

Příspěvek od origamirek »

Obsazení vypadá opravdu perfektně. Jen mě překvapuje, že zrovna na Barrandavě obsadili do nové role Marina Písaříka. On vystoupil z agentury? Můžete mi to prosím někdo vysvětlit? Díky
Rajesh
Příspěvky: 140
Registrován: 31 pro 2014 15:53

Re: Den nezávislosti: Nový útok / Independence Day - Resurgence

Příspěvek od Rajesh »

Taky mě to zde příjemně překvapilo. :o :-:
elbrambo2812

Re: Den nezávislosti: Nový útok / Independence Day - Resurgence

Příspěvek od elbrambo2812 »

Tak to mě hodně překvapilo. Vypadá to vážně dobře. :-:
Pavel Trávníček, Vlastimil Zavřel, Zlata Adamovská, Eva Josefíková, Martin Písařík - :-:
Vážně moc hezký. Už se těším!!
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Den nezávislosti: Nový útok / Independence Day - Resurgence

Příspěvek od DAN K. »

origamirek píše: On vystoupil z agentury? Můžete mi to prosím někdo vysvětlit? Díky
Ano, už během posledních tří měsíců vystoupilo asi 10 dalších herců. Ale na Barrandově u kinodabingů ty agenturní herce používají, to by nebylo až tak překvapivé. Do kina nic nedělám, nevím to úplně přesně, ale pochopil jsem to tak, že na kino se nevztahuje standardní ceník, takže tam je to odvyslé od individuálních požadavků jednotlivých herců.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Den nezávislosti: Nový útok / Independence Day - Resurgence

Příspěvek od palg »

skvělá náhrada i za pana Fišera, pan Heřmánek by mohl znít skvěle. zatím to vypadá velmi dobře, :-: jenom mě překvapuje, jak to, že ve filmu pokračuje i Dr. Okun. V jedničce byl přece zabit tím mimozemšťanem, či ne? :shock:
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Den nezávislosti: Nový útok / Independence Day - Resurgence

Příspěvek od fabec122 »

Ve filmu nikdy nevíš :D , tenhle týpek by měl bejt taky mrtvý http://www.kinobox.cz/clanek/9884-den-n ... ou-postavu, a taky by se měl vrátit, což mi připomíná, že ve výčtu není Míroslav Saic, tak uvidíme, jak je to s tím návratem horké :D , či dojde ke změně dabéra
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4371
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Den nezávislosti: Nový útok / Independence Day - Resurgence

Příspěvek od palg »

tak návrat Randyho Quaida bych uvítal, ale zase na druhou stranu, to by bylo ještě více nelogické! Uvidíme tedy, co z toho myšguláše vznikne.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“