Jízda do Ox-Bow / The Ox-Bow Incident

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
cenda
Příspěvky: 740
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Jízda do Ox-Bow / The Ox-Bow Incident

Příspěvek od cenda »

Obrázek
Info: IMDB | CSFD | FDB

V českém znění: Martin Preiss - Henry Fonda (Gil Carter), Libor Hruška - Dana Andrews (Donald Martin), Veronika Bajerová - Mary Beth Hughes (Rose Mapenová), Svatopluk Schuller - Anthony Quinn (Juan Martínez), Jaroslav Kaňkovský - Frank Conroy (major Tetley), Václav Rašilov - Harry Morgan (Art Croft), Jaroslava Obermaierová - Jane Darwell (máma Grierová), Bohuslav Kalva - Matt Briggs (soudce Tyler), Dalimil Klapka - Harry Davenport (Arthur Davies), Bohdan Tůma - Dick Rich (zástupce šerifa Mapes), Radovan Vaculík - Marc Lawrence (Jeff Farnley), Zdeněk Dušek - Paul Hurst (Monty Smith), Milan Slepička - Victor Kilian (Darby), Stanislav Lehký - Leigh Whipper (Sparks), Daniel Margolius - William Eythe (Gerald Tetley), Zdeněk Dolanský - Willard Robertson (šerif Risley), Otmar Brancuzský - Chris-Pin Martín (Poncho), Jindřich Hinke - George Lloyd (Moore), Miloslav Študent - Paul E. Burns (Winder), Vladimír Fišer - Francis Ford (Alva Hardwicke), (titulky), Marcel Rošetzký - Billy Benedict (zelenáč), Ivo Kubečka - Stanley Andrews (Bartlett), Hana Ulrichová

Překlad: Pavel Medek
Dramaturgie: Ladislav Kadlec
Mistr zvuku: Radim Štětina
Vedoucí produkce: Miloš Novák
Vedoucí dramaturgie: Michael Málek
Šéfproducent: Vladimír Tišnovský
Dialogy a režie českého znění: Janoš Vaculík
Vyrobila: Česká televize 2007
Naposledy upravil(a) cenda dne 13 črc 2016 08:00, celkem upraveno 5 x.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Jízda do Ox-Bow / The Ox-Bow Incident

Příspěvek od bloom »

cenda píše:*v titulcích přečtena a pravděpodobně původně obsazena Hana Ulrichová
Dabují tam obě (alespoň dle záznamů ČT).
cenda
Příspěvky: 740
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Jízda do Ox-Bow / The Ox-Bow Incident

Příspěvek od cenda »

Aha, tak to sorry. Trochu mě zmátlo, že paní Ulrichová byla v titulcích přečtena na herečce, kterou dabovala paní Obermaierová, která pro změnu nebyla přečtená vůbec.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Odpovědět

Zpět na „Filmy“