Zabijácké včely / Panique!

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Zabijácké včely / Panique!

Příspěvekod TmavyCyklista » 17 črc 2016 01:44

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING (Nova)
V českém znění: Ladislav Běhůnek - Richard Anconina (François), Ivana Milbachová - Alessandra Martines (Clémentine), Tereza Hrubá - Clara Ponsot (Garance), Kristián Pekar - Pierre Derenne (Arthur), Jan Grygar - Yves Verhoeven (Thibaud), Jan Kolařík - Jean-Baptiste Puech (Quentin), Vladimír Krátký - Pierre Chevallier (prefekt), Zdeněk Bureš - Robert Lucibello (Père Morisset), Jiří Valůšek - Raphaël Bianchin (Fifi) a další

Překlad: Tereza Hrubá
Zvuk: Pavel Davídek, Jan Valášek
Produkce: Martin Kot, Eva Janigová
Dialogy a režie: Pavla Horňáková

České znění ve studiu Maya v roce 2011 vyrobila CET 21, spol. s r. o.

2. DABING (Prima)
V českém znění: Pavel Šrom - Richard Anconina (François), Hana Ševčíková - Alessandra Martines (Clémentine), Martina Kechnerová - Clara Ponsot (Garance), Ladislav Cigánek - Yves Verhoeven (Thibaud), Oldřich Hajlich - Pierre Derenne (Arthur), Petr Gelnar - Charlie Dupont (Patrick), Petr Burian - Jean-Baptiste Puech (Quentin), Jana Postlerová - Liliane Rovère (Marie Morissetová), Pavel Vondra - Jean-Pol Brissart (Jean-Louis Luchetti), Šárka Vondrová - Mama Prassinos (Marianne Luchettiová), Vladimír Kudla - Robert Lucibello (Père Morisset), Pierre Chevallier (prefekt), René Slováčková - Vanessa Liautey (Gabrielle), Jakub Saic - Zoon Besse (Roger Loubier), Marek Libert - Christian Prat (Jean-Pierre Mauvoisin), titulky, Filip Švarc - David Marchal (patolog), Josef Horák, Radek Hoppe - Raphaël Bianchin (Fifi), Pavel Vondrák, Daniel Rchichev, Karin Rchichev a další

Překlad: Iveta Kasalická
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Filip Brázda
Vedoucí výroby: Marie Přívratská
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Michal Pavlík

Ve studiu Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group vyrobila FTV Prima, spol. s r. o. 2015.
Nová oblíbenkyně - Vendula Příhodová
Seznam česky dabovaných her
TmavyCyklista
Moderátor

Re: Zabijácké včely / Panique!

Příspěvekod Michaela2 » 17 črc 2016 02:07

tak tím spíše, když se to dabovalo v Brně, mě udivuje neobsazení Zory Bösserlové :( v Brně mají "10" dabérek a stejně se málokdy trefí, aby herečka dostala svou dabérku :)
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod TmavyCyklista » 17 črc 2016 02:25

Taky mě to překvapilo, ale jelikož herečku neznám, tak mi Ivana Milbachová nevadila... ani Hana Ševčíková. A stejně ani neznám hlas Zory Bösserlové :oops: :D
Nová oblíbenkyně - Vendula Příhodová
Seznam česky dabovaných her
TmavyCyklista
Moderátor

Příspěvekod Michaela2 » 17 črc 2016 02:43

HŠ mám ráda, ale k této herečce mi nesedí, ač jsem ji neslyšela, Alessandru mám spojenou s jemnýni hlasy... to je herečka přesně pro Danu Černou, řekla bych :) a Zora ta má krásný hlas (ukázku jsem bohužel nenašla nikde), jen škoda, že dnes už není obsazována :(
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod Mark LS » 17 črc 2016 22:00

Film jsem viděl s 1.dabingem a taky nechápu proč v roce 2011, kdy ještě skvělá Zora Bösserlová dabovala zde nemohla být obsazena, Milbachová byla na Alessandře nepadnoucí, hlas skvěle padnoucí Zory Bösserlové právě na Alessandře Martines je ke slyšení třeba tady - https://www.youtube.com/watch?v=e8stKUCUg-s Nechápu proč tahle skvělá dabérka už není několik let nikde obsazovaná. :(
Mark LS

Zpět na Filmy