Shark Lake / Žraločí jezero / Shark Lake

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Jakub25
Příspěvky: 563
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Shark Lake / Žraločí jezero / Shark Lake

Příspěvek od Jakub25 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING: TV Barrandov (pod názvem Shark Lake)
V českém znění: Pavel Soukup - Dolph Lundgren (Clint Gray), Anna Theimerová - Sara Malakul Lane (zástupkyně šerifa Meredith Hernandezová), Vanessa Třešňáková - Lily Brooks O'Briant (Carly Grayová), Vojtěch Hájek - Michael Aaron Milligan (Peter Mayes), Luděk Čtvrtlík - Lance E. Nichols (šerif Lewis Galloway), Roman Hájek - James Chalke (Don Barnes), Pavel Vondra - Miles Doleac (Garreth Ross + titulky) a další

Překlad: Ondřej Novák
Zvuk: Jan Neskusil
Produkce: Tereza Houžvicová
Vedoucí výrobního štábu: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Pavel Soukup ml.
Vyrobila: Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group pro skupinu Barrandov v roce 2016

2. DABING: Prima, FilmBox (pod názvem Žraločí jezero)
V českém znění: Pavel Soukup - Dolph Lundgren (Clint Gray), Andrea Elsnerová - Sara Malakul Lane (zástupkyně šerifa Meredith Hernandezová), Petr Neskusil - Michael Aaron Milligan (Peter Mayes), Pavel Rímský - Lance E. Nichols (šerif Lewis Galloway), Petr Gelnar, Karolína Křišťálová, Linda Křišťálová, Marek Libert, Tomáš Juřička, Hana Talpová, Daniela Bartáková, Pavel Vondra, Tomáš Borůvka, Jana Zenáhlíková, Dana Černá, Simona Postlerová, Terezie Taberyová, Jiří Schwarz, Jiří Köhler, Vojtěch Hájek (titulky)

Překlad: Zdeněk Hofmann
Dialogy: Martin Učík
Zvuk: Tomáš Mourek
Produkce: Pavla Draxlerová
Vedoucí výroby: Denisa Křížová
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Vojtěch Hájek
Vyrobila: FTV Prima s. r. o. ve studiu Barrandov dabing v roce 2019
Naposledy upravil(a) Jakub25 dne 30 črc 2022 12:41, celkem upraveno 1 x.
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Shark Lake

Příspěvek od videofil »

Tak tenhle film jsem ještě neviděl, ale jsem rád, že Barrandov zvolil k Lundgrenovi Pavla Soukupa. :-: Jinak mě k němu ještě pasuje Libor Hruška a Igor Bareš.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“