Doctor Strange / Doctor Strange

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2304
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Doctor Strange / Doctor Strange

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

Související: Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Iron Man 2, Thor, Captain America: První Avenger, Avengers, Iron Man 3, "Agenti S.H.I.E.L.D.", Thor: Temný svět, Captain America: Návrat prvního Avengera, Strážci Galaxie, "Daredevil", Avengers: Age of Ultron, Ant-Man, "Jessica Jones", Captain America: Občanská válka, Strážci Galaxie Vol. 2, Spider-Man: Homecoming, Thor: Ragnarok, Black Panther, Avengers: Infinity War, Ant-Man a Wasp, Captain Marvel, Avengers: Endgame, Spider-Man: Daleko od domova, 'WandaVision', 'Falcon a Winter Soldier', "Loki", Black Widow, "Co kdyby...?", Shang-Chi a legenda o deseti prstenech, Eternals, 'Hawkeye', Spider-Man: Bez domova, 'Moon Knight', Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství, 'Ms. Marvel', Thor: Láska jako hrom, "Já jsem Groot", "She-Hulk: Neuvěřitelná právnička", Vlkodlak: Noční lovec, Black Panther: Wakanda nechť žije, Strážci Galaxie: Sváteční speciál, Ant-Man a Wasp: Quantumania, Strážci Galaxie: Volume 3, 'Tajná invaze'

DABING: Kino

V českém znění: Josef Pejchal - Benedict Cumberbatch (Dr. Stephen Strange), Simona Postlerová - Tilda Swinton (Prastará), Vilém Udatný - Chiwetel Ejiofor (Mordo), Anna Brousková - Rachel McAdams (Dr. Christine Palmerová), Daniel Rous - Mads Mikkelsen (Kaecilius), Igor Bareš - Benedict Wong (Wong), Luděk Čtvrtlík - Benjamin Bratt (Jonathan Pangborn), Jakub Saic - Adam Pelta-Pauls (ošetřovatel Billy), Petr Gelnar - Mark Anthony Brighton (Daniel Drumm), Jan Vondráček - Michael Stuhlbarg (Dr. Nicodemus West), Dalimil Klapka - Stan Lee (Stan Lee), Jan Maxián - Chris Hemsworth (Thor), Helena Dytrtová, Martina Šťastná, Martin Janouš, Jiří Krejčí, Petr Meissel, Václav Rašilov, David Voráček, Michal Gulyáš, Kateřina Jindrová Zítková

Překlad: Vojtěch Kostiha
Produkce: Adéla Bláhová, Klára Sedlmajerová, Kateřina Jindrová Zítková
Zvuk: Guillermo Teillier
Výsledný mix: Shepperton International
Kreativní supervizor: Maciej Eyman
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2016
Naposledy upravil(a) klmdfkj dne 03 led 2022 17:46, celkem upraveno 23 x.
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Doctor Strange

Příspěvek od Fifa.21 »

Jak je vidno, ani na poslední trailery se nedá spolehnout :) Každopádně jo, já jsem Josefu Pejchalovi otevřen, tipuji, že mu trošku šáhnou na hlas jako Thorovi (což mi připomíná... pročpak je asi v obsazení Jan Maxián :D ). Mali-maličko mě mrzí jenom, že se neobjevila Dagmar Čárová, a naopak těší Daniel Rous.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Doctor Strange

Příspěvek od Ištván87 »

Josef Pejchal má, pravda, trošku hlasový handicap, ale ne až takový jako měl zpočátku Jan Maxián, takže to nebude problém. Jinak překlad: Vojtěch Kostiha, režie: Vladimír Žďánský a tentokrát absence dabingových nováčků, takže snad ani nebude tolik nadávek na špatné herecké výkony. Já jsem zvědavý.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Dosty43
Příspěvky: 194
Registrován: 22 bře 2011 18:12

Re: Doctor Strange

Příspěvek od Dosty43 »

Obsazení vypadá dobře až na spojení - Anna Brousková - Rachel McAdams pro mně je a bude vždycky nejlepší Jitka Ježková.
Uživatelský avatar
Dosty43
Příspěvky: 194
Registrován: 22 bře 2011 18:12

Re: Doctor Strange

Příspěvek od Dosty43 »

Fifa.21 - Už se totiž ví co bude v podtitulkové scéně a kdo tam bude a teď to máme potvrzené ale nebudu SPOILEROVAT :lol:
elbrambo2812

Re: Doctor Strange

Příspěvek od elbrambo2812 »

CZ TRAILER A / CZ TRAILER C / CZ ONL SPOT #1 / CZ WEB

Vypadá to pěkně. V tom novém spotu už snad Strange dabuje pan Pejchal a pokud to je on, tak přesně jak píše Fifa.21 - trošku mu sáhnuli na hlas, protože ho tam nejsem schopný poznat.
Ve spotu mi zní Simona Postlerová hodně podobně jako Dagmar Čárová, takže v tom zas tak velký problém není.

Hodně zvědavý jsem na Viléma Udatného, moc mě potěšil Daniel Rous a panu Pejchalovi plně důvěřuji! :twisted:
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 22 říj 2016 14:15, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Doctor Strange

Příspěvek od Ištván87 »

Daren Cross nevím, SPOILER SPOILER SPOILER ale Jan Maxián je v tomhle dabingu opodstatněně.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Doctor Strange

Příspěvek od oberon »

Hlavní roli jsem plně otevřen a zvědavý, moje prvotní reakce byla lehká nedůvěra, ale ten kráťoučký spot mě docela uklidnil. Spíš u zbytku nějak nevím. S.Postlerová bude asi v pohodě, i když mě dost mrzí, že se nekoná D.Čárová, ta mi už od trailerů zněla skvěle. Hlavně trio Brousková-Bareš-Čtvrtlík mi k těm hercům nějak vůbec nesedí. Nehledě na to, že dva z nich mají v MCU dost dobře aktivní postavy (Brousková - Helen Cho a Čtvrtlík - Prezident), Bareš už teda taky dělal Malekitha, ale to byla role se značně zkresleným hlasem a hlavně už je ta postava delší dobu mrtvá, takže v tomhle stylu mi návrat dabérů nevadí. Petr Gelnar aka Volstagg a Jan Vondráček už mě v obsazení bohužel nijak nepřekvapují. Jo a málem bych zapoměl dodat, že na D.Rouse se těším, v MCU (na rozdíl od SW) ještě naštěstí neměl žádnou postavu :) ...

Jinak v traileru to zní jako D.Čárová asi proto, že tam většina z toho je ona :) . Asi jen ta věta "Taky ani nemusí" je S.Postlerová...
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Doctor Strange

Příspěvek od Ištván87 »

No, Volstagg měl v MCU kolik, tak patnáct replik dohromady??? Navíc se Petr Gelnar snažil v Thorovi překročit svůj stín a pokusil se i o herectví, takže když bude tady dabovat stejně jako normálně (čili jinak než v Thorovi), tak nikdo nic nepozná. Nebo tam možná bude Volstagg, co my víme. Igora Bareše nejde v Thorovi ani vzdáleně poznat a Jan Vondráček, u toho ještě uvidíme. A Helen Cho je nejspíš mrtvá, mám ten dojem (nehledě na to, že její hlas byl velice snadno zaměnitelný). U prezidenta s hlasem Luďka Čtvrtlíka nějak nevím.... V jakém filmu ho dabuje?
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Doctor Strange

Příspěvek od oberon »

Líbí se mi ten nekonečnej styl "nikdo to nepozná", škoda že tu není nějakej smajlík "thumbs up", na tohle by se hodil. Mně by zase zajímalo, kde se vzala ta fáma, že P.Gelnar nehraje, tady asi vane vítr trochu odjinud. Proti Barešovi jsem nějak nic nenamítal, tak tu zmíňku o něm úplně nechápu. Co se týče Helen Cho, nejsem si úplně jistej, jestli je fakt mrtvá a v dnešní době, jak něco není jednoznačnýho, tak by se mělo dát bacha. A vadí mi spíš, že mi na McAdamsku nesedí. Prezident s L.Čtvrtlíkem byl v IM3 a teď měl několik dílů v Agentech S.H.I.E.L.D., kde se ho snad taky jednou dočkáme, ale to nejspíš nesleduješ, tak tě to nezajímá :) ...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“