Správní chlapi / The Nice Guys

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Správní chlapi / The Nice Guys

Příspěvek od oberon »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING DVD
V českém znění: Jiří Schwarz - Russell Crowe (Jackson Healy), Filip Jančík - Ryan Gosling (Holland March), Viktorie Taberyová - Margaret Qualley (Amelia Kuttnerová), Michal Holán - Beau Knapp (Blueface), Klára Nováková - Angourie Rice (Holly Marchová), Dagmar Čárová - Kim Basinger (Judith Kuttnerová), Bohdan Tůma - Keith David (Starší chlap + titulky), Hana Talpová - Lois Smith (Paní Glennová), Jakub Saic - Matt Bomer (John Boy), Aneta Talpová - Daisy Tahan (Jessica), Robin Pařík - Jack Kilmer (Chet), Jana Páleníčková - Yaya DaCosta (Tally), Jan Köhler, Jitka Jirsová, Klára Šumanová, Libor Terš, Rudolf Kubík, Iveta Austová

Překlad: Petr Feldstein
Zvuk: Michal Vašica
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Dialogy: Luděk Koutný
Režie: Martin Těšitel
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time 2016

2. DABING Prima
V českém znění: Jiří Schwarz - Russell Crowe (Jackson Healy), Filip Jančík - Ryan Gosling (Holland March), Marika Šoposká - Margaret Qualley (Amelia Kuttnerová), Anežka Saicová - Angourie Rice (Holly Marchová), Zlata Adamovská - Kim Basinger (Judith Kuttnerová), Zdeněk Maryška - Keith David (Starší chlap), Hana Talpová - Lois Smith (Paní Glennová), Josef Pejchal - Matt Bomer (John Boy), Adéla Nováková - Daisy Tahan (Jessica), René Slováčková - Yaya DaCosta (Tally), Ivo Hrbáč, Jiří Valšuba, Anna Suchánková, Charlotte Doubravová, Martin Sobotka, Robert Hájek, Vladimír Kudla, Jan Battěk, Matěj Havelka, Petr Pospíchal, Vojtěch Hájek (titulky)

Překlad: David Záleský, Markéta Záleská
Zvuk: Jan Neskusil
Dramaturgie: Lucie Musílková
Produkce: Tereza Houžvicová, Leoš Lanči
Vedoucí výroby: Kateřina Malá
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Vojtěch Hájek
Vyrobilo: Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group pro FTV Prima s.r.o. 2017
ravenin
Příspěvky: 47
Registrován: 22 pro 2013 17:56

Re: Správní chlapi / The Nice Guys

Příspěvek od ravenin »

Viděno, a hlavně slyšeno s dabingem, a za mne teda supr! :-: Dokonce ikdyž jsem si původně myslel že mi na Crowea bude spíše sedět kvůli charakteru postavy Libor Hruška, tak nakonec jsem rád že jsem se mylíl. Pan Schwarz je jako vždy skvělý, a jsem moc rád že je to tak jak to je..... Skvělá práce :-: :-: :-:
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Správní chlapi / The Nice Guys

Příspěvek od starpep »

Podle mě to byl peckovní dabing a hlavně ten film :)
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Správní chlapi / The Nice Guys

Příspěvek od Jirka007 »

tak viděno a Jiří Schwarz byl dle mě skvěly jako vždycky a potěšil mě i Filip Jančík čekal jsem Marka Holeho ale Filip Jančík byl dobry, i ženske obsazeni bylo skvěle
Uživatelský avatar
Route95
Příspěvky: 91
Registrován: 25 čer 2015 00:22
Bydliště: Třinec

Re: Správní chlapi / The Nice Guys

Příspěvek od Route95 »

Prima právě vysílala s novým dabingem. První jsem neslyšel, ale obsazení obou hlavních protagonistů zůstalo zachované. Docela mě příjemně překvapilo jak moc na televizní dabing je ve filmu použito sprostých slov. Jednou větou musím říci, že se tento dabing opravdu povedl.

2. dabing (Prima)
V českém znění: Jiří Schwarz - Russell Crowe (Jackson Healy), Filip Jančík - Ryan Gosling (Holland March), Anežka Saicová - Angourie Rice (Holly Marchová), Marika Šoposká - Margaret Qualley (Amelia Kuttnerová), Zlata Adamovská - Kim Basinger (Judith Kuttnerová), Zdeněk Maryška - Keith David (Starší chlap), Hana Talpová - Lois Smith (Paní Glennová), Josef Pejchal - Matt Bomer (John Boy), Adéla Nováková - Daisy Tahan (Jessica), René Slováčková - Yaya DaCosta (Tally), Ivo Hrbáč, Jiří Valšuba, Anna Suchánková, Charlotte Doubravová, Martin Sobotka, Robert Hájek, Vladimír Kudla, Jan Battěk, Matěj Havelka, Petr Pospíchal, Vojtěch Hájek (titulky) a další

Překlad: David Záleský, Markéta Záleská
Dramaturgie: Lucie Musílková
Zvuk: Jan Neskusil
Produkce: Tereza Houžvicová, Leoš Lanči
Vedoucí výroby: Kateřina Malá
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Vojtěch Hájek
Ve studiu Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group, vyrobila FTV Prima s.r.o. 2017
Odpovědět

Zpět na „Filmy“