A teď něco úplně jiného / And now for something...

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
oik
Příspěvky: 383
Registrován: 12 srp 2009 16:04

A teď něco úplně jiného / And now for something...

Příspěvek od oik »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Bohdan Tůma - John Cleese (více rolí), Terry Jones (moderátor), Graham Chapman (muž na ulici), Tomáš Juřička - Terry Jones (více rolí), John Cleese (hlasatel), Pavel Vondra - Michael Palin (více rolí), Ladislav Cigánek - Graham Chapman (více rolí), Pavel Tesař - Eric Idle (více rolí) a další

Vyrobilo: studio Bär, 2016
Naposledy upravil(a) oik dne 06 čer 2020 10:49, celkem upraveno 3 x.
oik
Příspěvky: 383
Registrován: 12 srp 2009 16:04

Re: A teď něco úplně jiného / And now for something...

Příspěvek od oik »

Příšerná záležitost. Tedy co do obsazení, překlad nemohu posoudit, neviděl jsem to celé. Ale třeba u Písně dřevorubce není žádný. Dokonce u scény s nejvtipnějším vtipem vojáci jenom běhají po lese a místo čtení "německého" vtipu je ticho, slyšet jsou jen ruchy v pozadí!
Tvůrci se tradičně neuvedli. Na začátku filmu mluví Juřička Cleese (skeč Jak nebýt vidět) a po úvodních titulcích mluví Tůma Jonese, a v následujícím skeči v trafice se prohodí a pak pravděpodobně mluví až do konce filmu Juřička Jonese a Tůma Cleese. Ale jestli si někdo další během filmu role rovněž neprohazuje, nevím.
Na běžné dabéry studia Bär nemám moc uši, takže další role (moc jich nebude) jsem nerozpoznal. Snad jen, že Graham Chapman by mohl být Ladislav Cigánek. Idleova dabéra nepoznám, jestli v tom mluví i Gilliam, to nevím, ženské dabérky jsou v tom určitě dvě (Connii Booth i Carol Cleveland mluví každou jiný hlas, ale těžko říct, jestli se taky nějak nestřídají, nebo jestli není jedna a já to nepoznám).

Ukázka: https://drive.google.com/file/d/0BzhqcX ... sp=sharing
Naposledy upravil(a) oik dne 05 led 2017 12:20, celkem upraveno 1 x.
Ferry
Příspěvky: 878
Registrován: 08 kvě 2012 19:45
Bydliště: Plzeň

Re: A teď něco úplně jiného / And now for something...

Příspěvek od Ferry »

Potvrzuji: Ladislav Cigánek - Graham Chapman. Dabér Erica Idleho mi zní jako Pavel Tesař, ale nejsem si jist.
Oblíbení dabéři: Lukáš Hlavica, Filip Jančík, Jaromír Meduna, Jiří Plachý
Oblíbené dabérky: Kateřina Lojdová, Jitka Ježková, Dana Černá, Tereza Bebarová
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: A teď něco úplně jiného / And now for something...

Příspěvek od Ištván87 »

Ježkovy voči, Bär ještě existuje? To je dost trestuhodná smůla.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: A teď něco úplně jiného / And now for something...

Příspěvek od KOMZA »

Proboha, tohle má dabing a ještě takový? Ani nemám odvahu to jít hledat, jak to tady čtu, ukázka mi docela stačila... Pavla Tesaře nicméně potvrzuji.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“