Power Rangers: Strážci vesmíru / Power Rangers

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Power Rangers: Strážci vesmíru / Power Rangers

Příspěvekod filip » 17 bře 2017 21:00

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

V českém znění: Petr Neskusil - Dacre Montgomery (Jason Lee Scott / Rudý strážce), Terezie Taberyová - Naomi Scott (Kimberly Hartová / Růžový strážce), Jiří Krejčí - RJ Cyler (Billy Cranston / Modrý strážce), Radek Škvor - Ludi Lin (Zack Taylor / Černý strážce), Lucie Štěpánková - Becky G. (Trini Kwanová / Žlutý strážce), René Slováčková - Elizabeth Banks (Rita Repulsa), Pavel Šrom - Bryan Cranston (Zordon), Pavel Tesař - Bill Hader (Alpha 5), Petr Gelnar - David Denman (pan Scott), Michal Holán - Matt Shively (Damo), Radana Herrmannová - Lisa Berry (paní Cranstonová), Jolana Smyčková - Erica Cerra (paní Kwanová), Martina Šťastná - Sarah Grey (Amanda), Bohdan Tůma - Patrick Sabongui (pan Kwan), Milada Vaňkátová - Morgan Taylor Campbell (Harper), Pavel Vondrák - Wesley MacInnes (Bully), Matěj Havelka, Adam Málek, Ladislav Novák, Marek Libert

Překlad: Jakub Racek
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner
Výsledný mix: Martin Jílek - SoundSquare
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Vyrobilo studio LS Productions dabing - 2017
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Re: Power Rangers: Strážci vesmíru / Power Rangers

Příspěvekod Maximas » 17 bře 2017 22:19

Obsazení se mi moc líbí takže z výběru hlasu jsem nadšen. Já jen mám trochu strach o překlad. Viděl jsem druhý trailer který se mi poslouchal docela těžko. No uvidíme. Každopádně do kina na dabing určitě zajdu. :)
Maximas

Re: Power Rangers: Strážci vesmíru / Power Rangers

Příspěvekod jackb » 10 dub 2017 10:20

Martina Šťastná - Sarah Grey (Amanda), Milada Vaňkátová - Morgan Taylor Campbell (Harper), Pavel Vondrák - Wesley MacInnes (Bully), Radana Herrmannová - Lisa Berry (paní Cranstonová)

Dabing fajn, hlavní pětice vybraná skvěle, Pavel Tesař a René Slováčková si své role hrozně užívají (pokud jsem dobře slyšel, tak Tesař nasadil Milhouse a fakt to sedlo) a Pavel Šrom nezůstává pozadu, ale vzhledem k roli mohli šáhnout třeba po Petru Štěpánkovi (to není výtka, ale přece jenom je vidět jenom hlava, tak se mohli trošku odvázat). Bohužel je tam málo hlasů, což by ani nevadilo, ale Tesař mluví ještě v rozhlasu na začátku, Marek Libert veškeré policisty a Vondrák s Tůmou zase dvě postavy ze scény na scénu. Taky mi nepřišla zrovna šťastná snaha použít jak originál název, tak překlad - pro neznalce to může být matoucí.
jackb
Globální moderátor

Zpět na Filmy