Gangster Caine / Good Day for It

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Gangster Caine / Good Day for It

Příspěvek od videofil »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Tomáš Juřička - Robert Patrick (Lucas Cain), Pavel Šrom - Lance Henriksen (Lyle Tyrus), Ladislav Cigánek - Hal Holbrook (Hec), Zuzana Skalická - Kathy Baker (Rose Carter), Filip Švarc - Joe Flanigan (zástupce šerifa Doug Brady), Anežka Saicová, Martina Kechnerová, Bohdan Tůma a další

Překlad: Radek Stanko
Zvuk: Jan Neskusil
Produkce: Tereza Houžvicová
Dialogy a režie českého znění: Miroslav Saic
Výroba: pro skupinu Barrandov Médea Promotion Dabing člen skupiny Médea Group 2017
Naposledy upravil(a) videofil dne 28 dub 2017 13:15, celkem upraveno 2 x.
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Gangster Caine/Good Day for It

Příspěvek od videofil »

Po dlouhé době jsem zase něco doplnil. A rovnou s mým oblíbencem Lance Henriksenem. :-: Dabing filmu byl docela slušný, i když k Henriksenovi mi Šrom tak úplně nepasoval. Ale jinak to šlo.

Teď zase budu mít trochu více času na DF, tak slibuji, že doplním všechny své resty. ;)
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1318
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Gangster Caine/Good Day for It

Příspěvek od Stanley Roe »

No jasně, zbytek byl fajn ... a vévodil tomu Cigánek na Hallbrooka ... když nebyl po ruce Kalva, že si ho nedábnul sám Saic ... takhle poslal dabing do kategorie "výsměch" ... i když se Cigánek snažil zastřít hlas jak chtěl, tak pána věku 86 let prostě nedá ... mohl to být aspoň slušnej průměr. :(

Kathy Baker - Zuzana Skalická.

A bylo to vyrobeno "Pro Skupinu Barrandov" .. klidně pošlu ofocenou obrazovku s tím zněním. :-)
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Gangster Caine/Good Day for It

Příspěvek od videofil »

StanleyRoe: To nemusíš, závěrečné titulky mám na mobilu. Máš pravdu. Ta dabérka mi byla hlasem známá, ale nemohl jsem si vybavit její jméno. Jinak ano, na Holbrooka mohl být vybrán někdo jiný. Mě by se k Henriksenovi také více líbil Plachý, Županič nebo Soukup. Ale myslím si, že se pan Cigánek snažil. Ze začátku jsem sám měl problém ho poznat. ;)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“