Mr. Brooks

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5665
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od ReDabér »

Nevíte, kdo ve filmu Na křídlech vážky daboval Charisse Darrow (Leslie Hope)? Děkuji....
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6791
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od bloom »

maly kozel píše:Nevíte někdo proč už dabuje tak málo?? Jestli je to tím, že o něj není zájem nebo nemá čas?? Docela by mě to zajímalo, myslím si, že je to škoda.
Netroufám si podat přesnou odpvěď, ale nejspíš v tom hrají roli čas a finance. V současnosti je Miroslav Donutil slyšet pouze v dabinzích z dílny ČT a studia Soundwave.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od DAN K. »

maly kozel píše:Určitě. Mě osobně se na Costnerovi nejvíc líbí Vízner ale to spíše v klidnějších rolích. Dokázal bych si představit třeba filmy Záchranáři, Na křídlech vážky nebo třeba Robin Hood dabované právě Víznerem. Naopak ve vážnějších rolích jako Neúplatní, Mr. Brooks, Pomsta nebo Krajina střelců by seděl lépe Donutil. Pánové Mahdal a Dlouhý mi ke Costnerovi absolutně nesedí a u filmů kde jej tihle dva dabují dávám přednost titulkám. U tohohle filmu bych určitě upřednostňoval Donutila. Nevíte někdo proč už dabuje tak málo?? Jestli je to tím, že o něj není zájem nebo nemá čas?? Docela by mě to zajímalo, myslím si, že je to škoda.
Pokud tenhle film bude ale někdy předabovávat Nova, tak si myslím, že Mahdal stejně zůstane......
MD pozadoval za dabing filmu zachranari 4nasobek bezneho honorare, tak jsem mu podekoval, protoze tenhle film dabovanej v 10 lidech si predstavit neumim (uz nevim kolik jsme tam meli presne daberu, neco kolem 23, ale i tak to bylo na tenhle 140 minutovej velkofilm furt malo). Imho se vizner naprosto nehodi do tech jeho zivych a drsnackych, chalapackych roli, v hoodovi by to zazdil, robin hood ma imho jeden z nejlepsich dabingu co byly kdy natoceny, tady neni co resit. Rovnez jsme se reziserem dosli k nazoru ze roli v zachranarich kde pulku filmu rve a komanduje novacky u vycviku by to vizner uplne dobre nezvlad, ty mentorsky komentare by asi prones dobre, ale prisnyho velitele bych mu neveril ani na jedno slovo. ja jsem ZM prilis nechtel ,ale musim rict ze role v Zachranarich je pro nej naprosto idealni a hodi se tam. (VD rodil v dobe nataceni dite tak to odmitl). imho by ZM byl dobrej i v Brooksovi, kdyby mu reziser poradne vysvetlil o co tam jde a spravne ho vedl, tohle je tezkej film na dabing a ani dvorni daber nemuze odhadnout predem, pokud to nevidel, co costner udela, kdyz je to pro nej naprosto netypicka role. tenhle dabing se moc nepoved, ale neni to podle me moc vina ZM. Verim ze s donutilem by to treba bylo nejuzasnejsi, ale to by pak asi musel namluvit i zensky role s rozpoctem na budikove...
maly kozel
Příspěvky: 116
Registrován: 12 srp 2008 22:10
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od maly kozel »

Tak to je docela síla, 4násoběk honoráře. No tak to pak není divu, že už není Donutila nikde slyšet, pokud má takovéhle přemrštěné podmínky. Je to škoda no. Ohledně toho Dlouhého bych se hádal ale každý máme nějaký názor. Já jak už jsem psal, volím titulky, pokud slyším Costnera s Mahdalem nebo Dlouhým. Částečně souhlasím s tím, že by to možná v Záchranářích Vízner úplně nezvládl ale i přesto si myslím, že by to byla lepší volba než pan Mahdal. Každopádně díky moc za příspěvek.
Nejoblíbenější dabéři: 1. Pavel Soukup 2. Jiří Prager 3. Saša Rašilov 4. Zdeněk Maryška 5. Oldřich Vízner
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1262
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od AGAMENON »

To je asi taky důvod, proč většina opravdových dabérů na to kašle a zůstávají pouze lidé, kteří se většinou jinde neupíchli, takže jim ani nic jiného nezbývá.
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Uživatelský avatar
phandl
Příspěvky: 70
Registrován: 19 lis 2008 09:37
Bydliště: Plzeň

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od phandl »

Podle ukázek bude na Nově jiný dabing. Kevin Costner sice znovu Zdeněk Mahdal, ale Marg Helgenberger byla Zlata Adamovská (jako v Kriminálce Las Vegas).
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5665
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od ReDabér »

Doufám, že někdo pozná novou dabérku Sheily (Reiko Aylesworth) ;)
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4091
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od Budy »

Já pořád říkám, že v tomto filmu měl dabovat Miroslav Donutil.
18.05.2008 – 07.05.2015
Frankburg
Příspěvky: 150
Registrován: 31 pro 2009 11:28
Bydliště: Brno

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od Frankburg »

Budy píše:Já pořád říkám, že v tomto filmu měl dabovat Miroslav Donutil.
No jo ale chtěl by po NOVĚ haldu peněz a to stejný i po DVD vydavateli (viz.DAN K)
Slovenské DabingForum - slovenská verze českého Dabingfora, zatím v plenkách ;-)
Uživatelský avatar
phandl
Příspěvky: 70
Registrován: 19 lis 2008 09:37
Bydliště: Plzeň

Re: Mr. Brooks

Příspěvek od phandl »

Frankburg píše:No jo ale chtěl by po NOVĚ haldu peněz a to stejný i po DVD vydavateli (viz.DAN K)
Já bych to formuloval spíš tak, že chtěl naprosto normální honorář za svou kvalitní práci.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“