Mumie / The Mummy (2017)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2279
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Mumie / The Mummy (2017)

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

DABING: Kino

V českém znění: Gustav Bubník - Tom Cruise (Nick Morton), Otakar Brousek - Russell Crowe (Henry Jekyll), Dana Černá - Annabelle Wallis (Jenny Halseyová), Jitka Ježková - Sofia Boutella (Ahmanet), Martin Písařík - Jake Johnson (Chris Vail), Pavel Rímský - Courtney B. Vance (Plukovník Greenway), Tomáš Gibiš (popisky), Milan Zítka, Lukáš Jindra, David Voráček, Michal Gulyáš, Kateřina Jindrová Zítková, Barbora Šedivá, Anděla Blažková, Václav Knop

Překlad: Petr Finkous
Produkce: Adéla Bláhová, Kateřina Jindrová Zítková, Lenka Gmitrová
Zvuk: David Tomášek, Lukáš Polifka, Barbora Hovorková
Výsledný mix: Deluxe Media
Dialogy a režie: Václav Knop
Pro Universal Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2017
Naposledy upravil(a) klmdfkj dne 28 led 2022 01:41, celkem upraveno 6 x.
elbrambo2812

Re: Mumie / The Mummy (2017)

Příspěvek od elbrambo2812 »

Jsem moc rád za pana Bubníka :-: :-: :-: u ostatních uvidíme...
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 28 zář 2017 22:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Mumie / The Mummy (2017)

Příspěvek od ocypuc »

Já osobně na Toma Cruise preferuju Gustava Bubníka, takže jsem rád, že po delší době můžu slyšet toto spojení. A protože mezi moje oblíbené filmy patří Čistá duše, tak jsem rád za pana Brouska.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
richardda
Příspěvky: 1103
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Mumie / The Mummy (2017)

Příspěvek od richardda »

Vyse uvedene mohu taky podepsat. Snad uz spojeni Bubnik - Cruise bude trvale. Pro mne je ikonicke a skvele. :-:
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1697
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Mumie / The Mummy (2017)

Příspěvek od Jack_6428 »

Asi jsem v menšině, ale mně Vondra na Tomovi nevadí. Ba naopak. Na současného staršího Toma mi totiž Bubník přijde hlasově už moc mladý. Dřív se na něho hodil, tak nějak to sedělo, ale teď zní podle mě divně a není to úplně ono. Spíš v tom vidím snahu zachovat zaběhnutou tradici, podobně jako u jiných stálic, než racionální obsazení. Lidi prostě nechtějí změnu. Toť vše.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
fabec122
Příspěvky: 1552
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Mumie / The Mummy (2017)

Příspěvek od fabec122 »

Jitka Ježková - Sofia Boutella (Ahmanet), aspoň pokud mě sluch nešálil
To spojení tady mi přijde dost divné, ve filmu jsem si všimnul dvou ženských postav
Gustav Bubník paráda, konečně zas po letech tohle super spojení :-: :-: . G. Bubník mnohem líp podává ten nadhled postav, které Cruise často má, Pavel Vondra tohle IMHO nezvládá.
Otakar Brousek ml. měl na začátku trochu nezvykle položený hlas, což mi znělo dost dobře, pak už ale přešel do svoje normální polohy, což je za mě trochu škoda, ale určitě by se našlo spousta horších možností
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Mumie / The Mummy (2017)

Příspěvek od Eleanor »

Gustav Bubník? :shock: Už jsem si nemyslela, že by se ke Cruiseovi někdy vrátil, ale je výborné, že se tak stalo! A ke Croweovi se typem hlasu hodí víc Jiří Schwarz, ale i tak hodně nadstandardní obsazení - všichni dabéři první liga. :-:
-kNiGHT-
Příspěvky: 446
Registrován: 18 led 2009 13:25

Re: Mumie / The Mummy (2017)

Příspěvek od -kNiGHT- »

Jack_6428 píše:.. Lidi prostě nechtějí změnu. Toť vše.
Máš recht. Na Vondru jako na změnu si lidi budou prostě těžko zvykat. Je to jen náhradník za Bubníka. Podobně jako na Eddie Murphym Mahdal, i když by možná někteří raději slyšeli Oldřicha Kaisera. Někdo si chce za práci nechat adekvátně zaplatit a tak ho nahradíme. U nás to takhle funguje často.

Skvěle obsazený dabing. Otakar Brousek ml. na Russelovi je příjemný návrat.
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
Gareth
Příspěvky: 35
Registrován: 01 úno 2011 22:04

Re: Mumie / The Mummy (2017)

Příspěvek od Gareth »

Za sebe musím říct, že se mi na Cruiseovi líbí více Pavel Vondra než Gustav Bubník. Přiznávám, že i pro mě to byl šok, když v M:I III daboval Cruise Vondra místo Bubníka. Pár filmů jsem si musel na tuto změnu zvykat, ale dnes dávám přednost už Vondrovi. Hlavně u staršího Cruise mi přijde jednoznačně lepší, protože Bubník hlasově moc nezestárl. Doufám, že u letošní Mission: Impossible - Fallout budou v dabingu pokračovat s Pavlem Vondrou a nešoupnou tam zpátky Bubníka.
Zde u Mumie by se mi líbilo, kdy časem vznikl nový dabing s Pavlem Vondrou a Jiřím Schwarzem na Russellu Croweovi.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2595
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Mumie / The Mummy (2017)

Příspěvek od Pan X »

Tomáš Gibiš (popisky). Jinak skvělý dabing :-: za mě 8/10.
Naposledy upravil(a) Pan X dne 09 dub 2021 11:48, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“