Proroctví lásky / The Michaels

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Proroctví lásky / The Michaels

Příspěvekod filip » 08 črc 2017 06:17

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Tereza Chudobová - Larisa Oleynik (Katherine Bixbyová), Terezie Taberyová - Laura Breckenridge (Marcie), Oldřich Hajlich - Brant Daugherty (Tom Stanfield), Radek Hoppe - Shaun Sipos (Michael Breakstone), Hana Talpová - Charlene Tilton (Dora), Filip Švarc - Jared Ward (Michael Gelbart), Libor Terš - Elliott Gould (Max), Bohdan Tůma - James Moses Black (Jack Martinson), René Slováčková, Jiří Ployhar, Michal Holán, Veronika Veselá a další

Překlad: Stanislav Jelínek
Zvuk: Milan Blažek
Produkce: Karolína Bělohlávková
Vedoucí výrobního štábu: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Veronika Veselá
Pro skupinu Barrandov vyrobila Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group v roce 2017
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Re: Proroctví lásky / The Michaels

Příspěvekod Mark LS » 08 črc 2017 23:51

Právě jsem se na film podíval, protože jsem nemohl uvěřit spojení 79-letá Hana Talpová - tehdy 55-letá hvězda Dallasu Charlene Tilton a vážně to tak je, to znělo vážně šíleně, ještě navíc, když to režíruje Veronika Veselá, která v Dallasu taky dabovala? Tohle nechápu... :shock:
Mark LS

Příspěvekod Michaela2 » 09 črc 2017 00:05

To jsem si říkala i já, že VV v Dallasu celkem dlouho dabovala, ale myslím si, že už ji po tolika letech nepoznala, herečka se dost změnila, ale jako stará bába rozhodně nevypadá (pořád je to celkem sexy ženská), takže HT je fakt úlet :D
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod fofo16 » 09 črc 2017 10:59

No, to už si ju radšej V. Veselá mohla nadabovať sama, určite by to bol menší úlet ako pani Talpová :o
fofo16

Zpět na Filmy