Bosé nohy v parku / Barefoot in the Park

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Bosé nohy v parku / Barefoot in the Park

Příspěvek od Pomajz »

Není.
RETROFILM
Vladajsoucna
Příspěvky: 641
Registrován: 14 pro 2010 20:26

Re: Bosé nohy v parku / Barefoot in the Park

Příspěvek od Vladajsoucna »

Adekvátní nástupce LM? Nějaký by se našel, ale určitě jím není nevýrazný Pavel Šrom. Obávám se, že v ČT by na něj byl obsazen tradiční DN. Tak snad se tu žádného nového dabingu PN nedočkáme.

Ano, ze Soukupa se stal rutinér. Je to velká škoda. Ale třeba se nějaké dobré dabingové role ještě dočká.
sud
Příspěvky: 803
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Re: Bosé nohy v parku / Barefoot in the Park

Příspěvek od sud »

Tak Šroma bych určitě nevýrazným dabérem nenazval, co se týče Newmana, tak ve Frajeru Lukeovi byl hodně slušný (i když Munzarovi sahal tak po kotníky), Podraz jsem s novým dabingem neviděl. Na Newmana by nemusel být špatný Lukáš Hlavica, ale nevím jistě.
Soukup se mi líbil poslední dobou v dabingu MGM na Geryho Coopera ve filmu Muž ze Západu, ale jinak i při jeho nových komentářích k dokumentům usínám. :)
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Vladajsoucna
Příspěvky: 641
Registrován: 14 pro 2010 20:26

Re: Bosé nohy v parku / Barefoot in the Park

Příspěvek od Vladajsoucna »

Tak Šrom určitě nebyl špatný, jistě se dost snažil, ale nedokázal dát Newmanově projevu takové charisma, jak to dokázal LM, bohužel. K Newmanovi podle mě také dost nepasoval ani Petr Štěpánek v Kočce, jeho hluboký hlas zde působil na třicátníkovi PN dost staře. To když Munzar daboval podobně starého Newmana už po šedesátce, tak to skoro nevadilo.
Uživatelský avatar
Reno_CZ
Příspěvky: 85
Registrován: 30 zář 2009 11:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Bosé nohy v parku / Barefoot in the Park

Příspěvek od Reno_CZ »

Naposledy upravil(a) Reno_CZ dne 19 srp 2012 00:25, celkem upraveno 1 x.
Have a nice day :)
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1316
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Bosé nohy v parku / Barefoot in the Park

Příspěvek od Stanley Roe »

Takže se taky přidám. Díky za ukázku ... vzhledem k době vzniku dabingu se obavy o vhodnost hlasu L. Munzara pro R. Redforda, aspoň u mě, ihned rozplynuly .. no hlas Klepáčové by mě od shlédnutí snímku brzy odradil. Její "ječák" se k Fondové vůbec nehodí a ať mě zas někdo zbytečně nechytá za slovo. Její výkon je skvělý, ale k Fondové prostě charakterem hlasu nepasuje.
jiri111
Příspěvky: 517
Registrován: 12 čer 2011 21:22

Re: Bosé nohy v parku / Barefoot in the Park

Příspěvek od jiri111 »

ukázka kinodabingu + závěrečné titulky

http://www.youtube.com/watch?v=leZnALM73e4
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Bosé nohy v parku / Barefoot in the Park

Příspěvek od palg »

omlouvám se za OT, ale měl jsem informace od dramaturgyně z ČT, že při dalším uvedení zváží použití původního dabingu, proto ta otázka.
martin.grossmann
Příspěvky: 145
Registrován: 18 říj 2009 08:50

Re: Bosé nohy v parku / Barefoot in the Park

Příspěvek od martin.grossmann »

Pan Munzar dokázal skvěle nadabovat i Redforda, škoda, že ČT vyrobila nový dabing, ikdyž Soukup je slušná náhrada, na originál nemá. Naopak Eva Klepáčová na Jane Fondovou, to není úplně to pravé, Jorga Kotrbová je lepší, podobná originálu ale v té době, ještě nedabovala, tak možná paní Švormovou..
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2950
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Bosé nohy v parku / Barefoot in the Park

Příspěvek od Pomajz »

Nesouhlasím Martine, tady zrovna paní Klepáčová sedi jak poklice na hrnec :)
RETROFILM
Odpovědět

Zpět na „Filmy“