Žraločí tornádo 4 / Sharknado 4: The 4th Awakens

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Žraločí tornádo 4 / Sharknado 4: The 4th Awakens

Příspěvekod TmavyCyklista » 26 črc 2017 22:27

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb
Související filmy: Žraločí tornádo, Žraločí tornádo 2, Žraločí tornádo 3

V českém znění: Pavel Vondra - Ian Ziering (Fin Shepard), Zdeněk Mahdal - David Hasselhoff (plukovník Gilbert Shepard), Tereza Chudobová - Masiela Lusha (Gemini), René Slováčková - Tara Reid (April Wexlerová), Alexandra Paul (Holdenová), Filip Švarc - Tommy Davidson (Aston Reynolds), Michal Holán - Cody Linley (Matt Shepard), Terezie Taberyová - Ryan Newman (Claudia Shepardová), Gena Lee Nolin (Neely), Kristýna Skružná - Imani Hakim (Gabrielle), Donna Mills (Winková), Pavel Šrom - Gary Busey (Wilford), Regina Řandová - Cheryl Tiegs (Raye), Stacey Dash (starostka Mansfieldová), Petr Burian - Gilbert Gottfried (Ron McDonald), Steve Guttenberg (Colton), Petr Neskusil, Jiří Ployhar, Jana Páleníčková, Michal Michálek, Marek Libert - David Faustino (Bud) a další

Překlad: Jana Vávrová
Zvuk: Jan Neskusil
Dialogy: Martin Učík
Režie: Marek Libert

České znění pro skupinu Barrandov vyrobila Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group v roce 2017.
Nová oblíbenkyně - Vendula Příhodová
Seznam česky dabovaných her
TmavyCyklista
Moderátor

Re: Žraločí tornádo 4 / Sharknado 4: The 4th Awakens

Příspěvekod Michaela2 » 26 črc 2017 22:45

Smyčková, Tišnovská, Sochorová, Slováčková = na jednu sérii fakt úspěch
Burian- Guttenberg?
Valová na 80letou madam? Taberka na Neely? Slováčková dabující hl.postavu si dá i vedlejšák ? O snaze dodržet dabéry z Baywatch o tom nemluvím, protože to bych vůbec nečekala

Marek Libert by radši měl zůstat jen u dabování, tohle je stejná prasárna jako celá x-logie :)
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod TmavyCyklista » 26 črc 2017 22:58

Ony dabingy Barrandova bývají celkově dost laciný. Naštěstí Baywatch měly pár vět, stejně tak Guttenberg. Ale když už René Slováčková mluvila štěky, tak si Guttenberga mohl nadabovat Zdeněk Mahdal. Zieringa v Turbotarantuli taky mluvil Vondra :(

Jinak jednička se mi ještě celkem líbila, ale tohle už je megaujetý.
TmavyCyklista
Moderátor

Příspěvekod Michaela2 » 26 črc 2017 23:10

Ano, předpokládám, že se jedná je o štěky, ale to je štěk tady, štěk tamhle, pak je celej film proštěkovanej a vypadá to jak to vypadá... herečky z Baywatch mají stejná jména jako v seriálu, tudíž provázanost zde je a měla být obsazena D.Kočová se Z.Slavíkovou, kteté by nahradily třeba Řandovou a další, i přes omezený rozpočet se to vymyslet dá, ale to by se muselo chtít... jinak Z.Mahdal na Hasselhofa také není žádné terno a přesně jak píšeš, když už nesmyslně dabuje Hasselhoffa, tak měl nadabovat i Gutteberga, k tomu se IMHO hodí :)
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod TmavyCyklista » 26 črc 2017 23:13

Jo, na Guttenberga se mi taky líbí, proto chci anketu. Jinak na Hasselhoffa ho ještě snesu, napadají mě horší volby (třeba všichni ostatní dabující :D ).
TmavyCyklista
Moderátor

Příspěvekod videofil » 05 srp 2017 08:58

S něčím jsem byl v dabingu spokojen, s něčím méně a s něčím vůbec.

Potěšilo mě: Ian Ziering - Vondra, Gary Busey - Šrom

Nevadilo mi: David Hasselhoff - Mahdal (i když bych raději uvítal Vašinku, který ho na Universal Channelu daboval ve trojce), ale poslouchat se to dalo

Zklamalo mě: Steve Guttenberg - Burian (nejlepší by byl samozřejmě Trávníček), herečky z Baywatch

Nedabovala ve filmu také Hana Ševčíková? Mám pocit, že jsem jí tam zaslechl. Pokud ano, nechápu, proč nemohla namluvit Donnu Mills, kterou dabovala v Knots Landing.

Ale jinak jsem vcelku spokojen. Na Barrandov docela slušná práce.

Jinak se myslím už natáčí pětka, ve které se má objevit Dolph Lundgren. Pokud dabing bude dělat Barrandov, tak doufám, že zajistí Soukupa. Jinak k Lundgrenovi mi ještě pasují Libor Hruška a Igor Bareš.
videofil

Příspěvekod Dene12 » 05 srp 2017 15:07

Donnu Mills dabuje Kristýna Valová, které je 24 let? :shock: Donna tam má asi jenom štěk, ale stejně se mi to zdá jako průšvih.
Dene12

Příspěvekod TmavyCyklista » 05 srp 2017 20:15

videofil píše:Nedabovala ve filmu také Hana Ševčíková?

Nedabovala. Zato tam dabovala ještě jedna dabérka, která mi připomínala Malvínu Pachlovou, ale ta to určitě nebude.
TmavyCyklista
Moderátor

Příspěvekod Mark LS » 05 srp 2017 20:24

videofil píše:
Nedabovala ve filmu také Hana Ševčíková? Mám pocit, že jsem jí tam zaslechl. Pokud ano, nechápu, proč nemohla namluvit Donnu Mills, kterou dabovala v Knots Landing.

Skvělá Hana Ševčíková tady nedabovala (bohužel) vůbec, taky bych jí moc rád na hvězdě Knots Landingu Donně Mills ještě někdy slyšel, o 50 let mladší KV byl vážně megaúlet stejně jako Terezie Taberyová na GLN a Petr Burian na SG. :roll:

videofil píše:
Ale jinak jsem vcelku spokojen. Na Barrandov docela slušná práce.

Dobrý vtip. :D

TmavyCyklista píše:
Kristýna Skružná - Imani Hakim (Gabrielle), Donna Mills (Wink)

Když už, tak Donnina postava se tady jmenuje Winková.
Mark LS

Příspěvekod videofil » 06 srp 2017 08:50

Ne, že bych chtěl nějak rýpat, ale stejně tak, jak se píší jména zahraničních hereček bez -ová, byl bych pro to, aby to tak bylo i u jejich postav. Za 1) vypadá to divně, když herečka je bez koncovky a její postava s koncovkou, a za 2) když se řídit podle IMDB, tak bez vyjímek!!!
videofil

Zpět na Filmy