Moje sestřenice Rachel / My Cousin Rachel

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9383
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Moje sestřenice Rachel / My Cousin Rachel

Příspěvek od filip »

TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14419
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Moje sestřenice Rachel / My Cousin Rachel

Příspěvek od Mark LS »

Ve středu 29.7. v premiéře na Prima Max, doufám, že s novým dabingem se skvělou Kamilou Špráchalovou.
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje sestřenice Rachel / My Cousin Rachel

Příspěvek od DAN K. »

Tohle je hezkej dabing - procítěnej, barevnej, s výborným Petrem Lněničkou. Chtít Kamilu Špráchalovou místo Dany Černé, to je jak chtít do fotbalovýho týmu Jirku Luňáka místo Messiho :)
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14419
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Moje sestřenice Rachel / My Cousin Rachel

Příspěvek od Mark LS »

DAN K. píše:
Chtít Kamilu Špráchalovou místo Dany Černé, to je jak chtít do fotbalovýho týmu Jirku Luňáka místo Messiho :)
Tak tahle část je doufám jen nepovedený vtip, úžasná, neprávem opomíjená a mnohem lepší Kamila Špráchalová by se tady hodila o dost víc než nevhodná a oposlouchaná Dana Černá, která není u RW ani v žebříčku, je docela ostuda, že si na Kamilu vzpomněl letos až Daniel Dítě v brněnském dabingu filmu Mercy, kde byla na RW jako vždy skvělá, ale Prima jí na jejích spjatých herečkách přehlíží. :(
origamirek
Příspěvky: 234
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Moje sestřenice Rachel / My Cousin Rachel

Příspěvek od origamirek »

DAN K. píše:Tohle je hezkej dabing - procítěnej, barevnej, s výborným Petrem Lněničkou. Chtít Kamilu Špráchalovou místo Dany Černé, to je jak chtít do fotbalovýho týmu Jirku Luňáka místo Messiho :)
Doufám, že takový názor je jen ojedinělý. Ne že by DVD dabing nebyl špatný, Lněnička byl výborný a určitě bych ho nepřeobsazoval, ale Kamila Špráchalová je na Rachel Weisz absolutní top a kdo si to nemyslí, měl by si urychleně pustit Mumii, pak pochopí. Právě když se řekne Kamila Špráchalová, tak si Rachel Weisz vybavím hned po Cameron Diaz. Je dost smutné, že je tato dabérka poslední dobou dost opomíjená. Snad nám Prima tentokrát vyjde vstříc.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14419
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Moje sestřenice Rachel / My Cousin Rachel

Příspěvek od Mark LS »

Danův příspěvek bohužel napovídá tomu, že nám Prima vstříc nevyjde a na Prima Max bude tento dabing bez úžasné a oblíbené Kamily Špráchalové. :(
Odpovědět

Zpět na „Filmy“