Vzpomeň si / Remember

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Vzpomeň si / Remember

Příspěvekod filip » 02 říj 2017 18:33

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Pavel Rímský - Christopher Plummer (Zev), Martin Zahálka - Dean Norris (John), Libor Terš - Martin Landau (Max), Tomáš Juřička - Henry Czerny (Charles), Jiří Ployhar - Duane Murray (Tylerův otec), René Slováčková - Jane Spidell (Kristin), Regina Řandová - Kim Roberts (Paula), Jana Postlerová - Amanda Smith (Cele), Pavel Šrom - Bruno Ganz (Rudy), Jiří Schwarz - Daniel Kash (ředitel), Tomáš Poláček - Peter DaCunha (Tyler), Karolína Křišťálová - Sofia Wells (Molly), Bohuslav Kalva, Pavel Tesař, Jan Szymik, Petr Neskusil, Anna Marie Šedivková, Jakub Wehrenberg, Bohdan Tůma, Dana Černá

Překlad: Jiří Šteffl
Produkce: Markéta Stegbauerová
Zvuk: Jaroslav Novák
Dialogy a režie: Václav Knop
Pro HBO vyrobila Společnost SDI Media v roce 2017
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Re: Vzpomeň si / Remember

Příspěvekod Dene12 » 02 říj 2017 18:49

Já vím, že natáčení bývá rychlé, termíny nepustí, dělá se několik filmů najednou, ale Libor Terš a Martin Landau? Film jsem zatím neviděl, nemohu soudit, netuším jak velký prostor pan Landau dostal ... ale věkově se mi to jaksi nezdá. 54-letý Terš a tehdz 87-letý Landau? :shock: :nesouhlas: Nedovedu si to představit, neznělo to nepřirozeně? Omlouvám se za výlev, ale to se mi moc nelíbí. To nemohl např. pan Karel Richter?
Dene12

Re: Vzpomeň si / Remember

Příspěvekod richardda » 02 říj 2017 19:19

Kouknul jsem na to a da se to bez jakekoliv ujmy prezit. Libora Terse uz jsem slysel i v horsi kombinaci. ;)
NOVA, jedině ona.
richardda

Zpět na Filmy