Pacific Rim: Povstání / Pacific Rim: Uprising

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Pacific Rim: Povstání / Pacific Rim: Uprising

Příspěvekod filip » 06 úno 2018 17:51

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

Související: Pacific Rim - Útok na zemi

V českém znění: Filip Švarc - John Boyega (Jake Pentecost), Barbora Šedivá - Cailee Spaeny (Amara), Petr Neskusil - Scott Eastwood (Nate Lambert), Pavel Tesař - Burn Gorman (Dr. Gottlieb), Michal Holán - Charlie Day (Newton Geiszler), Milada Vaňkátová - Tian Jing (Liwen), Ivana Korolová - Rinko Kikuchi (Mako Mori), Oldřich Hajlich - Jin Zhang (maršál Quan), Anna-Marie Šedivková - Adria Arjona (Jules), Jan Rimbala - Levi Meaden (Ilya), Zuzana Ďurdinová - Ivanna Sakhno (Viktoria), Vojtěch Hájek - Mackenyu (Ryoichi), Viktorie Taberyová - Shyrley Rodriguez (Renata), Radek Škvor - Wesley Wong (Jinhai), David Štěpán - Karan Brar (Suresh), Ladislav Novák - Rahart Adams (Tahima), Petr Gelnar - Nick E. Tarabay (Sonny), René Slováčková - Ellen McLain (Gipsy Avenger), Bohdan Tůma - Erik Aadahl (November Ajax), Karolína Křišťálová - Madeleine McGraw (malá Amara), Adam Málek - Luke Judy (bratr Amary), Martina Bucková (sbory), Tomáš Hospodský (sbory), Pavlína Kročová (sbory), Martin Svejštil (sbory)

Překlad: Jakub Racek
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner, Lukáš Polifka
Výsledný mix: Deluxe Media
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Vyrobilo studio LS Productions dabing - 2018
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 5388
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Pacific Rim: Povstání / Pacific Rim: Uprising

Příspěvekod filip » 24 bře 2018 15:58

ZHODNOCENÍ:
Filip Švarc - trošku jsem se bál jak na mladém herci ze Star Wars bude znít, ale díky stylizaci Boyegy padl Filip Švarc na tohoto herce jako zadek na hrnec. Jsem rád za toto obsazení, protože na typ tohoto floutka hlasově opravdu sedí a jelikož jsem měl tu čest Filipa při dabování vidět, vím, že do svěřené role dává naprosto vše, přichází i s vlastními nápady a na výsledku je to pak znát.
Petr Neskusil a Barbora Šedivá jsou víceméně univerzální herci, oba dokaží nasadit různé polohy, díky čemuž mohou daboval mladší herce i herce starší, oba na své postavy padli. Dale se mi líbil Pavel Tesař, který už má vědce (profesor Frink ze Simpsonových) v malíku a svou roli si vyloženě užívá. Nakonec Michal Holán, který daboval hlavního záporáka, ten svou roli odvedl standartně jako vždy, nadšení pro věc z něho slyším ještě teď.
Menší výhradu mám k postavě Jules, kterou nadabovala Anna-Marie Šedivková. Přeci jen nedabuje tak často, a při prvních větách mi trošku nad ostatními vyčnívala, asi bych si dovedl představit zkušenější dabérku. Také je škoda, že bylo na více rolích slyšet Ivanu Korolovou a Petra Gelnara, být tam o dva hlasy více, znělo by to lépe, ale dnes jsou i rozpočty na kinodabing velmi našponované.
Co se týče technické kvality naprostá spokojenost. Film hraje a je to podívána pro oči i uši. A proto jsem nadšen z toho, že jsem neměl problém s tím, že by v akčních scénách nebylo někomu rozumět, jako se někdy stává. Naštěstí to při závěrečném mixu ohlídali.
Na konec trochu statistiky - dabing se natáčel celkem 38 hodin. Filip Švarc na své roli strávil 8 hodin. Natáčelo se celý týden od pondělí 5. února do pátku 9. února 2018.
VERDIKT: 9/10
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
Uživatelský avatar
filip
 
Příspěvky: 5388
Registrován: 29 lis 2011 06:48


Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníkůEdna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály