Pach krve / Wrong Turn

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Pach krve / Wrong Turn

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb
Související filmy: Pach krve 2: Cesta nikam, Pach krve 3, Pach krve 4: Krvavý počátek

1. DABING: DVD
V českém znění: Radka Přibyslavská - Eliza Dushku (Jessie Burlingameová), Petr Jančařík - Desmond Harrington (Chris Finn), Klára Sochorová - Emmanuelle Chriqui (Carly), Tomáš Čisárik - Jeremy Sisto (Scott), Aleš Zbořil - Kevin Zegers (Evan), Jiří Brož - Wayne Robson (pumpař), Eva Novotná - Lindy Booth (Francine), Jan Grygar - David Huband (Člen Horské služby + titulky)

Překlad: Iveta Pavlovičová
Dialogy: Radka Přibyslavská
Režie: Jindřich Stožický
Vyrobila: SPI International ve studiu Ebbi 2004

2. DABING: Prima
V českém znění: Zuzana Ščerbová - Eliza Dushku (Jessie Burlingameová), Filip Jančík - Desmond Harrington (Chris Finn), René Slováčková - Emmanuelle Chriqui (Carly), Marek Libert - Jeremy Sisto (Scott), Filip Švarc - Kevin Zegers (Evan), Bohuslav Kalva - Wayne Robson (pumpař), Andrea Elsnerová - Lindy Booth (Francine), Zbyšek Horák - David Huband (Člen Horské služby + titulky), Jitka Moučková, Bohdan Tůma a další

Překlad: Petr Anderle
Zvuk: Milan Blažek
Produkce: Elen Barčišová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Lucie Musílková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Eva Dítětová
Režie: Daniel Dítě
Vyrobila: FTV Prima, spol. s r.o. ve studiu S Pro Alfa CZ a.s. 2012
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Pach krve / Wrong Turn

Příspěvek od danpiper »

TeĎ jsem dokoukal. Musím říct, že Radka nebyla na Elize vůbec špatná. Ikdyž jsem zvyklí na paní Milbachovou, tak tohle se též hezky poslouchalo. Radka Přibyslavská mi příjde jako nejlepší mimopražská dabérka.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“