Stejně tak jiný jako já / Same Kind of Different as Me

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9282
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Stejně tak jiný jako já / Same Kind of Different as Me

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: HBO

V českém znění: Petr Gelnar - Greg Kinnear (Ron), Martina Hudečková - Renée Zellweger (Debbie), Pavel Šrom - Djimon Hounsou (Denver), Pavel Rímský - Jon Voight (Earl), Vendula Příhodová - Olivia Holt (Regan), Antonie Talacková - Ann Mahoney (Clara), Jaroslav Horák - John Newberg (Hank), Kateřina Petrová - Dana Gourrier (Willow), Irena Máchová - Lara Grice (Bobbyho matka), Petr Vágner - Bradford Whalen (mladší Denver), Robert Hájek - Ty Parker (mladší Bobby), Robin Pařík - Austin Filson (Carson), Zuzana Mixová - Tonea Stewart (Bába), Zuzana Slavíková, Bohdan Tůma, Igor Bareš, Jakub Saic, Jiří Ployhar, Martina Kechnerová, Linda Křišťálová

Překlad: Jana Děžinská
Dialogy: Dagmar Novotná
Zvuk: Michal Beringer
Produkce: Petr Skarke
Režie: Martin Velda
Pro HBO vyrobila Společnost SDI Media - 2018


2.DABING: Filmbox, Nova

V českém znění: Zdeněk Mahdal - Greg Kinnear (Ron Hall), Tomáš Juřička - Djimon Hounsou (Denver Moore), Hana Igonda Ševčíková - Renée Zellweger (Debbie Hallová), Zbyšek Horák - Jon Voight (Earl), Bohdan Tůma - Thomas Francis Murphy (Jim), Roman Hájek - O.S. Hawkins (pastor), Petra Tišnovská - Ann Mahoney (Clara), Rudolf Kubík - Daniel Zacapa (Julio), Libor Terš - John Newberg (Hank), Ivana Měřičková - Dana Gourrier (Willow), Kristina Jelínková - Olivia Holt (Regan), Otto Rošetzký, Petr Gelnar, Radek Hoppe, Zdeněk Maryška, Filip Švarc (titulky) a další

Překlad: Michaela Šimonková Filipová
Zvuk: Michal Vaniš, Jan Titlbach
Produkce: Michael Běhounek
Dialogy a režie: Ivana Měřičková
Pro SPI International vyrobila Barrandov Televizní Studio - 2021
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1318
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Stejně tak jiný jako já / Same Kind of Different as Me

Příspěvek od Stanley Roe »

Tak tento dabing se rozhodně poslechově nepovedl. Jediná jistota je Hudečková, ostatní role více či méně nesedí... Nevím, kde režiséři získali ten dojem, že Gelnar je na hlavní role dobrá volba ... nebo že bych to byl jen já, který si myslí, že Gelnarovi prostě chybí hlasové charisma? ... Zatím, co si tak vzpomínám, kdekoliv Gelnar chytnul hlavní roli, tak pak byl film poslechově absolutně nezajímavý. Nic proti němu, dabuje fajn, ale neutáhne to. A ty ostatní mužské role mě taky moc nedaly. :-( To samozřejmě nezmiňuju, že není zřejmě nijak velký rozpočet, aby se zaplatilo dostatek dabérů, takže se tu opět v několika rolích zaskví Tůma. Divákům bych radil spíše titulky.

PS: No tak, pane Veldo, umíte to přeci lépe. :-)
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9282
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Stejně tak jiný jako já / Same Kind of Different as Me

Příspěvek od filip »

Doplněn druhý dabing.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Stejně tak jiný jako já / Same Kind of Different as Me

Příspěvek od KOMZA »

Na Nově druhý dabing. Ale vážně musím během těch pěti minut, co jsem viděla, zachytit zrovna slovo „perfekcionalista“? To zabolelo...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“