Mamma Mia! Here We Go Again

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Mamma Mia! Here We Go Again

Příspěvek od filip »

ZHODNOCENÍ:
Rád bych vyzdvihl Annu Suchánkovou. Tyhle pozitivní, energický role ji jdou přímo fantasticky. Kdo měl možnost ji vidět při dabingu, jistě ví, že si své role užívá a dává do nich vše, tady tomu rozhodně nebylo jinak. No, kdo by se do mladé Donny v jejím podání také nezamiloval, že?
Zbytek obsazení asi není fér úplně hodnotit. Dabovalo se o prázdninách a ač byla snaha o zachování všech herců velká, bohužel se to u všech nepodařilo. Ovšem, návrat agenturní Jitky Ježkové a Michala Jagelky jsem opravdu nečekal. Příjemné potěšení!
Papírově mě zarazila věková nevyrovnanost dabujících herců, kdy babičku Sophie dabuje věkově stejná dabérka jako Donnu v minulém filmu. Ale to je taková drobnost, výkony herců a přesná úprava to zachránili.
Co ovšem ani úprava zachránit nedokázala, je střídání Tomáš Juřičky a Jiřího Ptáčníka na Firthovi. Tady netuším, jaký k tomu byl důvod. Nejde mi ovšem do hlavy, že by režisér a ještě zvukař přehlídli takto hrubou chybu. Třeba to někdo vyjasní.
Až na pro dnešní dobu závažnou chybu byl dabing podle mě velice zdařilý.
VERDIKT: 6/10
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2615
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Mamma Mia! Here We Go Again

Příspěvek od Pan X »

Souhlasím s hodnocením co zde napsal filip, vše důležité zde řekl 8-) . Je škoda že se nevrátili všichni z dabingu jedničky ale některé náhrady jsou velmi povedené :-: (třeba Jaroslava Kretschmerová - Christine Baranski / Milena Steinmasslová - Cher (které sice není náhradní ale líbila se mi na Cher, takže doufám že si ji nadabuje častěji)) , některé zas tak už ne :D. Takže za mě 8/10.
Dan2000
Příspěvky: 78
Registrován: 09 čer 2017 11:07

Re: Mamma Mia! Here We Go Again

Příspěvek od Dan2000 »

Televizní premiéra na jaře na TV Nova. Tak třeba se dočkáme nového dabingu. :D
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Mamma Mia! Here We Go Again

Příspěvek od fabec122 »

Nedočkali, je tam DVD dabing.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“