Taxi 5

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9385
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Taxi 5

Příspěvek od filip »

Naposledy upravil(a) filip dne 11 říj 2018 21:45, celkem upraveno 1 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
fabec122
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Taxi 5

Příspěvek od fabec122 »

Když má nějaký film v názvu číslovku 5, tak by to tvůrcům mohlo evokovat, že se asi jedná o pokračování, a že se tam mohou objevit postavy z minulých dílů...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3356
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Taxi 5

Příspěvek od jackb »

Bez původní hlavní dvojky mě film nezajímá, ale ty dabingy stejně nejvíc vždycky stály na geniálním výkonu Jiřího Plachého (stejně jako filmy na Gibertovi), takže jeho absence rozhodla, že se na film nemusím vůbec dívat. Navíc když se zvolila vedle Bohuslava Kalvi (asi neměl čas) druhá nejčastější volba na starší herce a to Zdeněk Maryška :(
Hoko99
Příspěvky: 41
Registrován: 30 zář 2018 22:19

Re: Taxi 5

Příspěvek od Hoko99 »

Tak to je zklamání, po deseti letech a pak dalším půl roce čekání sem se těšil jak malej, a pak najednou přijde Gilbert s jinym hlasem :cry: . Docela by mě zajímal důvod :/.
dabing fans
Příspěvky: 454
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Taxi 5

Příspěvek od dabing fans »

Dabing vcelku dobrý, až na jednu úplně zbytečně přeobsazenou roli. Na Giberta byl nejlepší Jiří Plachý, podle mě to byla jedna z nejlépe obsazených rolí v této filmové sérii Taxi, proto mě hodně mrzí, že ho nahradil Zdeněk Maryška. Film je jinak v pohodě, ale souhlasím, že bez Daniela a Emila to už není ono. Budu doufat, jestli bude někdy Taxi 6, že se zase vrátí. :)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“