Špión, který mi dal kopačky / The Spy Who Dumped Me

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9291
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Špión, který mi dal kopačky / The Spy Who Dumped Me

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: DVD

V českém znění: Jitka Moučková - Mila Kunis (Audrey), Dana Černá - Kate McKinnon (Morgan), Filip Švarc - Justin Theroux (Drew), Jakub Saic - Sam Heughan (Sebastian), Jana Mařasová - Lolly Adefope (Tess), Svatopluk Schuller - Dustin Demri-Burns (Viktor), Petr Burian - Hasan Minhaj (Duffer), Klára Sochorová - Mirjam Novak (Verne), Petr Neskusil - Kev Adams (Lukas), Jana Musilová - Gillian Anderson (Wendy), Nina Horáková - Ivanna Sakhno (Nadedja), Petra Jindrová - Jane Curtin (Carol) + Carolyn Pickles (Marsha), Zbyšek Pantůček - Paul Reiser (Arnie), Jaromír Meduna - Fred Melamed (Roger), Ota Jirák - James Fleet (Tom), Bohdan Tůma - Ólafur Darri Ólafsson (Finský batůžkář + titulky), Ivo Novák, Helena Němcová, Adam Němec

Překlad: Jakub Švejnar
Dialogy: Petra Polzerová
Zvuk: Antonín Němec
Režie: Jiří Brouzdal
Pro MagicBox vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska - 2018


2.DABING: JOJ

V českém znění: Kateřina Peřinová - Mila Kunis (Audrey), Jana Zenáhlíková - Kate McKinnon (Morgan), Filip Jančík - Justin Theroux (Drew), Petr Neskusil - Sam Heughan (Sebastian), Malvína Pachlová - Lolly Adefope (Tess), Petr Burian - Dustin Demri-Burns (Viktor), Robin Pařík - Hasan Minhaj (Duffer), Klára Sochorová - Mirjam Novak (Verne), Vojtěch Hájek - Kev Adams (Lukas + titulky), Miriam Chytilová - Gillian Anderson (Wendy), Milada Vaňkátová - Ivanna Sakhno (Nadedja), Libor Terš - Paul Reiser (Arnie), Pavel Rímský - Fred Melamed (Roger), Radovan Vaculík - James Fleet (Tom), Vlasta Žehrová - Carolyn Pickles (Marsha), Ludvík Král - Ólafur Darri Ólafsson (Finský batůžkář)

Překlad: Zdeněk Hofmann
Dialogy: Adam Terš
Vedoucí dramaturg: Lucie Mitková
Zvuk: Tomáš Paulas
Produkce: Mirka Monsportová, Peter Čížek
Šéfproducent: Branislav Mitka
Režie: Vojtěch Hájek
Pro JOJ Group vyrobila Brněnská soukromá televize ve studiu S Pro Alfa - 2019


3.DABING: Prima

V českém znění: Jitka Moučková - Mila Kunis (Audrey), Martina Šťastná - Kate McKinnon (Morgan), Jiří Krejčí - Justin Theroux (Drew), Petra Tišnovská - Gillian Anderson (Wendy), Dana Syslová - Jane Curtin (Carol), Jan Battěk - Hasan Minhaj (Duffer), Zuzana Novotná - Ivanna Sakhno (Nadedja), Ondřej Brousek - Sam Heughan (Sebastian), Antonie Talacková - Mirjam Novak (Verne), Petr Burian - Dustin Demri-Burns (Viktor), Jiří Köhler - Kev Adams (Lukas), Pavel Rímský - Fred Melamed (Roger), Jan Vlasák - James Fleet (Tom), Bohuslav Kalva, Martin Písařík, Martin Zahálka, Gustav Bubník (titulky)

Překlad: Dita Šafaříková
Zvuk: Petr Braun
Produkce: Veronika Dvořáková
Vedoucí výroby: Lenka Klasnová
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Gustav Bubník
Pro FTV Prima vyrobilo Barrandov Studio - 2021
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Špión, který mi dal kopačky / The Spy Who Dumped Me

Příspěvek od bernyz »

Druhej dabing skvělej - bez zbytečný cenzury a včetně pár vtipných obratů. :-:
dabindak
Příspěvky: 37
Registrován: 22 kvě 2021 22:22

Re: Špión, který mi dal kopačky / The Spy Who Dumped Me

Příspěvek od dabindak »

Proč to vždy píšeš celé a nenapíšeš jenom těch pár chybějících rolí?
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9291
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Špión, který mi dal kopačky / The Spy Who Dumped Me

Příspěvek od filip »

Doplněn dabing Primy.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Filmy“