Temné hlubiny / Dark Water

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Jakub25
Příspěvky: 563
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Temné hlubiny / Dark Water

Příspěvek od Jakub25 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING: FilmBox
V českém znění: Marek Libert - Jean-Claude Van Damme (Scott Wheeler), Pavel Soukup - Dolph Lundgren (Marco), Martin Zahálka - Al Sapienza (Edward Rhodes), Vanda Chaloupková - Courtney B Turk (Melissa Ballardová), Kristina Jelínková - Jasmine Waltz (Cassie Taylorová), Petr Neskusil - Aleksander Vayshelboym (Kingsley), Rudolf Kubík - Cathal Pendred (Dax) + Tahj Vaughans (Sommer), Martin Hruška - Kris Van Damme (Kagan) + Tom DeNucci (Rankin), Radek Hoppe - Aaron O'Connell (Ellis Ryan), Bohdan Tůma - John Posey (kapitán Darrows), Zbyšek Horák - Patrick Kilpatrick (Patrick Ferris + titulky), Bohuslav Kalva - Lance E. Nichols (Buchanan) + Harry B Joachim (Drummond) a další.

Překlad: Renáta Mlíkovská
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Karolína Bělohlávková
Vedoucí výrobního štábu: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Marek Tomažič
Vyrobila: Médea Promotion dabing, člen skupiny Médea Group pro SPI International v roce 2018

2. DABING: Prima
V českém znění: Jiří Schwarz - Jean-Claude Van Damme (Scott Wheeler), Pavel Soukup - Dolph Lundgren (Marco), Pavel Šrom - Al Sapienza (Edward Rhodes), Petra Horváthová - Courtney B Turk (Melissa Ballardová), Irena Máchová - Jasmine Waltz (Cassie Taylorová), Marek Libert - Aleksander Vayshelboym (Kingsley), Jan Šťastný - Mark Sherman (Weddle), Marek Holý - Kris Van Damme (Kagan), Martin Písařík - Aaron O'Connell (Ellis Ryan), Pavel Rímský - John Posey (kapitán Darrows), Daniel Dítě - Patrick Kilpatrick (Patrick Ferris), Tomáš Juřička, Oldřich Hajlich, Jan Kolařík, Ivan Jiřík, Michal Holán, Martin Zahálka, Pavel Vondra, Petra Hobzová, Filip Jančík (titulky)

Překlad: Petronila Pleskotová
Dialogy: Tereza Jančíková
Zvuk: Tomáš Čisárik
Vedoucí výroby: Denisa Žáková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Filip Jančík
Vyrobila: FTV Prima 2021
Naposledy upravil(a) Jakub25 dne 02 pro 2022 13:08, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Temné hlubiny / Dark Water

Příspěvek od Pan X »

No za sebe musím říct, že Zdeněk Mahdal se mi hodně líbí jako náhrada za Jirku Pomejeho, i když jak už jsem psal v topicu Jeana Claude-Van Damma. Jiří Pomeje byl a bude navždy Van Damme bez něj, už to nikdy nebude ono. Protože to je legendární spojení a podle mě, to nikdy už takové nebude, jako když ho daboval on :-: :cry: . Nu a Zdeněk Mahdal je podle mě dobrá náhrada 8-) :-: . A Marek Libert, i když to může vypadat jako divné spojení, tak jsem si film pustil a musím říct že se dobře stylizoval do role a předvedl velmi dobrý výkon :-: Mě se to líbilo a dabing jako celek je taktéž dobrý :-: také děkuji za dodržení Pavla Soukupa což je samozřejmostí :-: . za mě 8/10. :-: 8-) .
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Temné hlubiny / Dark Water

Příspěvek od jackb »

Je hrozně zábavný, že Van Damme zní jako by byl Lundgrenům syn :D . Ale na mladšího Van Damma se Libert jeví jako dobrá volba, ale na současný role by to chtělo někoho vhodnějšího. Mahdala bych nechtěl, protože ho mám spojenýho s Cagem a třeba Šťastný mi nikdy úplně neseděl. Nejradši bych někoho, kdo nemá žádnýho akčního herce pod palcem - možná bych zkusil Podhůrskýho, kterýho už měl dabovat a nebo Hlavicu.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Temné hlubiny / Dark Water

Příspěvek od Pan X »

Jakože nad Zdeňkem Podhůrským jsem taktéž přemyšlel, nu zajimavá volba to určitě je ale težko řict jak by to znělo :-? tak třeba se to někdy povede ;) . U pana Hlavici by to taktéž stálo za zkoušku, podle mě kdyby se dobře stylizoval mohla by to být skvělá náhrada za Jirku Pomejeho :-: . Jsem velice zvědavý jak to budou naší režiséři řešit v dalších filmech :-? (Jinak joo :lol: :lol: máš pravdu že to může znít jako jeho syn :D každopádně myslim že předvedl dobrý výkon ;) .
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Temné hlubiny / Dark Water

Příspěvek od videofil »

Druhým nejlepším Van Dammovým dabérem je podle mě Jan Šťastný.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“