Přežila jsem Picassa / Surviving Picasso

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Přežila jsem Picassa / Surviving Picasso

Příspěvekod Sen » 18 zář 2009 15:34

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Ladislav Mrkvička - Anthony Hopkins (Pablo Picasso), Monika Žáková - Natascha McElhone (Françoise Gilot), Renáta Doleželová - Julianne Moore (Dora Maar), Bohumil Švarc - Joss Ackland (Henri Matisse), Hana Talpová - Jane Lapotaire (Olga Picasso), Martina Hudečková - Diane Venora (Jacqueline), Zdeněk Mahdal - Dominic West (Paulo Picasso), Eva Jiroušková - Joan Plowright (Babička Francoise), Regina Řandová (jako Regina Zahradníková) - Valentina Yakunina (Lydia), Dalimil Klapka, Karel Richter, Jiří Zavřel, Stanislav Lehký, Libor Terš, Pavla Křemenová, Bohdan Tůma (titulky) a další.

Překlad: Radan Schořálek
Zvuk: Antonín Němec
Vedoucí výroby: Petr Michalec
Produkce: Stanislav Wszolek
Dialogy a režie: Martin Těšitel
Vyrobilo: AW studio Praha pro Warner Home Video 1997
Sen
Globální moderátor

Re: Přežila jsem Picassa / Surviving Picasso

Příspěvekod Sagres » 08 dub 2012 13:55

Talpová - Jane Lapotaire (Olga Picasso), Zahradníková - Valentina Yakunina (Lydie) + Allegra Di Capegna (Geneviéve), Klapka - Joseph Maher (Daniel-Henry Kahnweiler)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Sagres

Zpět na Filmy