Klaus / Klaus (2019)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Klaus (2019)

Příspěvek od Ištván87 »

Předně musím říct, že se tenhle film opravdu povedl. Pěkná animace, správně švihnuté gagy, vtipné hlášky ("Posíláš děti do školy, aby se naučily psát. Co je to s tebou?") a do toho všeho opravdu povedený dabing. Z veškeré Netflixácké dabingové tvorby (alespoň co jsem měl tu možnost vidět/slyšet) zatím naprostá jednička. Ondřej Brousek tady válí (v první scéně jsem měl značné pochyby, ale ty se brzy rozplynuly), v čemž mu zdatně sekunduje zejména Pavel Nečas. Další herci - Antonie Talacková, Jiří Plachý, Zuzana Slavíková, Vlastimil Zavřel - bez chyby. Stejně tak dětští dabéři jsou na jedničku. Překlad je velice povedený, stejně jako zvuk. A moc se mi líbí ten malý detail, že tu Otakar Brousek dabuje otce Ondřeje Brouska. Fakt povedený dabing a doufám, že takových bude víc
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
mikru
Příspěvky: 11
Registrován: 20 črc 2019 21:05

Re: Klaus (2019)

Příspěvek od mikru »

Celkem povedený animák. I obsazení dabingu dobré. Ale kam se podělo krásné české "tý jo, páni, jů, jé"... Proč čím dál víc zatahují tu nechutnost "wau"..., nebo jak se to píše...? :vztek: Bože, jak já to lezení západu do zadku nesnáším!!!
Odpovědět

Zpět na „Filmy“