SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9286
Registrován: 29 lis 2011 06:48

SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

Příspěvek od filip »

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY
Související: Spongebob v kalhotách: Film, SpongeBob ve filmu: Houba na suchu, Spongebob

DABING: Kino (nebylo uvedeno), Netflix

V českém znění: Jan Maxián - Tom Kenny (SpongeBob v kalhotách), Jiří Krejčí - Bill Fagerbakke (Patrik), Filip Švarc - Matt Berry (král Poseidon), Ladislav Županič - Clancy Brown (pan Krabs), Antonín Navrátil - Mr. Lawrence (Plankton), Jana Páleníčková - Carolyn Lawrence (Sandy), Ivo Novák - Rodger Bumpass (Sépiák), Michal Dlouhý - Keanu Reeves (Mudrc), Miroslav Táborský - Reggie Watts (Kancléř), Jana Zenáhlíková - Awkwafina (Otto), Hana Igonda Ševčíková - Tiffany Haddish (Tiffany), Jolana Smyčková - Jill Talley (Karen), Zdeněk Maryška - Danny Trejo (El Diablo), Rudolf Kubík - Dee Bradley Baker (Perch Perkins), Zuzana Schulzová - Mary Jo Catlett (paní Rybová), Bořek Slezáček - Snoop Dogg (Gambler), Tomáš Borůvka - Tim Hill (vypravěč), Adam Polifka - Antonio Raul Corbo (malý SpongeBob v kalhotách), David Štěpán - Jack Gore (malý Patrik), Adam Ipser - Jason Maybaum (malý Sépiák), Eliška Beňová - Charlotte Grace Prinze (malá Sandy), Otmar Brancuzský - Robert Ambrose (zombie na baru), Petr Lněnička - Richard Pasqualone (dealer), Klára Sochorová - Veronica Alicino (krupiérka), Vojtěch Hájek - Tyler Peterson (recepční), Štěpán Dostal, Václav Liška, Jindřich Žampa, Karolína Zachová

Překlad: Jana Hrubá
Produkce: Lenka Skřečková
Zvuk: Filip Mošner, Lukáš Polifka
Mix: Filip Mošner
Texty písní a hudební režie: Jan Maxián
Dialogy a režie: Vojtěch Hájek
Pro Paramount Pictures vyrobila LS Productions - 2020
Naposledy upravil(a) filip dne 21 srp 2020 06:09, celkem upraveno 4 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9286
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

Příspěvek od filip »

Přidáno mezi kinonovinky. Premiéra po celém světě v kinech nebude, jde to rovnou na VOD. Ale odhaduji, že třeba bude následovat u nás osud stejný jako u Trolls World Tour a Scoob (oba šli také rovnou na VOD, v ČR jdou nakonec ale přece jen nejdříve do kin).
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
L55
Příspěvky: 545
Registrován: 30 bře 2020 17:36

Re: SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

Příspěvek od L55 »

Proč dabuje Pana Krabse Ladislav Županič? To se mi na tom nelíbí.

Ale ostatní obsazení vypadá dobře, jsem na to zvědavý.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9286
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

Příspěvek od filip »

Důvod nevím, ale mohlo se klidně stát, že se muselo přecastovat a pan Pospíchal třeba přes casting neprošel, nebo nemusel mít čas. Ale pan Županič je myslím velmi dobrá volba.. A díky za Michala Dlouhého.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2637
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

Příspěvek od KOMZA »

Jako celek příjemný pěkný dabing, který mi prostě kazí fakt, že nejsem s to přijmout Jiřího Krejčího na Patrikovi, což se asi nikdy nezmění, Tomáš Racek byl geniální a jeho nahrazení bylo obrovským krokem vedle. Nicméně Ladislav Županič se mi jako pan Krabs moc líbil a Michal Dlouhý vyloženě potěšil. Zbytek obsazení taky fajn, dobře se to poslouchalo. Jen prostě škoda toho Patrika...

EDIT: Richard Pasqualone zde má profil jako Rick Pasqualone.
semir
Příspěvky: 313
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

Příspěvek od semir »

KOMZA píše:Jako celek příjemný pěkný dabing, který mi prostě kazí fakt, že nejsem s to přijmout Jiřího Krejčího na Patrikovi, což se asi nikdy nezmění, Tomáš Racek byl geniální a jeho nahrazení bylo obrovským krokem vedle. Nicméně Ladislav Županič se mi jako pan Krabs moc líbil a Michal Dlouhý vyloženě potěšil. Zbytek obsazení taky fajn, dobře se to poslouchalo. Jen prostě škoda toho Patrika...

EDIT: Richard Pasqualone zde má profil jako Rick Pasqualone.
Tak s tím Patrikem to je pravda, to klidně podepíšu. Když to byl Tomáš Racek, tak z Patrika udělal ještě většího troubu
Odpovědět

Zpět na „Filmy“