Můj soused zabiják / The Whole Nine Yards

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Můj soused zabiják / The Whole Nine Yards

Příspěvekod jackb » 29 říj 2009 20:17

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

související: Můj soused zabiják 2

1. DABING [VHS]
V českém znění: Alexej Pyško - Bruce Willis (Jimmy "Tulipán" Tudeski), Rostislav Čtvrtlík - Matthew Perry (Nicholas "Oz" Oseransky), Pavel Rímský - Michael Clarke Duncan (Franklin "Frankie Bouchač" Figueroa), Martina Hudečková - Amanda Peet (Jill St. Claireová), Dagmar Čárová - Natasha Henstridge (Cynthia Tudeskiová), Miroslava Součková - Rosanna Arquette (Sophie Oseranská), Michal Pavlata - Kevin Pollak (Janni Pytor Gogolak), Jaroslava Obermaierová - Carmen Ferland (Sophiina matka), Tomáš Juřička - Sean Devine (seržant Buchanan), Jiří Hromada - Richard Jutras (Morrissey), Martin Sobotka - Harland Williams (Steve Hanson), Vlasta Žehrová - Joanna Noyes (vyšetřovatelka), Ivan Jiřík - John Sanford Moore (pracovník banky), Martin Kolár, Barbora Zaoralová, Julie Alexandridisová, Barbora Kvasničková, Bedřich Šetena (titulky) a další

Překlad: Petra Valentinová
Zvuk: Tomáš Bělohradský
Vedoucí výroby: Martin Odehnal
Produkce: Stanislav Wszolek
Dialogy a Režie: Jaromír Polišenský
Vyrobilo: AW Studio Praha v roce 2001

2. DABING [FilmBox]
V českém znění: Alexej Pyško - Bruce Willis (Jimmy "Tulipán" Tudeski), Marek Libert - Matthew Perry (Nicholas "Oz" Oseransky), Terezie Taberyová, Jolana Smyčková - Natasha Henstridge (Cynthia Tudeskiová), Hana Ševčíková, Martin Zahálka - Michael Clarke Duncan (Franklin "Frankie Bouchač" Figueroa), Martin Sobotka - Kevin Pollak (Janni Pytor Gogolak), Martin Velda, Viktor Dvořák, Petra Hobzová, Václav Rašilov, Irena Hrubá, Ludvík Král, Ivo Novák, Václav Rašilov, Linda Křišťálová a Dana Syslová

Překlad: Zuzana Pelíšková
Zvuk: Jiří Bartoš
Dialogy: Monika Macků
Produkce: Zuzana Baronová
Vedoucí výrobního štábu: Leoš Lanči
Režie: Martin Těšitel
Vyrobilo: Studio Médea Promotion Dabing , člen skupiny Médea Group pro SPI International 2019
jackb
Globální moderátor

Re: Můj soused zabiják / The Whole Nine Yards

Příspěvekod kubik-dulik » 23 pro 2013 23:31

Vlasta Žehrová - Joanna Noyes (vyšetřovatelka), Ivan Jiřík - John Sanford Moore (pracovník banky)

Prosím o přidání o odkazu na související film. Díky.
kubik-dulik

Příspěvekod Michaela2 » 23 pro 2013 23:34

a jakej film je související ? Jack to třeba ví, ale kdyby to autor profilu nevěděl, tak kde to má hledat ? :o :D
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, M.Hudečková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2
Admin

Příspěvekod Lukiz » 23 pro 2013 23:36

Klik na čsfd a tam je v pravém sloupci kolonka "související" :D
Lukiz

Příspěvekod kubik-dulik » 21 úno 2015 14:47

Martin Kolár - Mark Camacho
kubik-dulik

Příspěvekod Newmy » 17 pro 2019 21:04

Filmbox:

V českém znění: Alexej Pyško - Bruce Willis (Jimmy "Tulipán" Tudeski), Marek Libert - Matthew Perry (Nicholas "Oz" Oseransky), Terezie Taberyová, Jolana Smyčková, Hana Ševčíková, Martin Zahálka, Martin Sobotka, Martin Velda, Viktor Dvořák, Petra Hobzová, Václav Rašilov, Irena Hrubá, Ludvík Král, Ivo Novák, Václav Rašilov, Linda Křišťálová a Dana Syslová

Překlad: Zuzana Pelíšková
Zvuk: Jiří Bartoš
Dialogy: Monika Macků
Produkce: Zuzana Baronová
Vedoucí výrobního štábu: Leoš Lanči
Režie: Martin Těšitel
Vyrobilo: Studio Médea Promotion Dabing , člen skupiny Médea Group pro SPI International 2019
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Newmy

Příspěvekod ocypuc » 18 pro 2019 01:08

Kvalitu prvního dabingu to nepřekoná. Herecké výkony Rostislava Čtvrtíka a Alexeje Pyška byly skvělé a dabing tomu filmu ještě pomohl. Sice u druhého dabingu je taky obsazen Alexej Pyško, ale je poznat ten věkový i hlasový rozdíl. Chápu, že se snažili o dabingové spojení, ale ostatní role byly obsazeny mladšími hlasy. Doplnění z druhého dabingu, který jsem letmo proletěl: Martin Zahálka - Michael Clarke Duncan (Franklin "Frankie Bouchač" Figueroa), Jolana Smyčková - Natasha Henstridge (Cynthia Tudeskiová), Martin Sobotka - Kevin Pollak (Janni Pytor Gogolak).
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška
ocypuc

Zpět na Filmy